Własna strona www

Re: Własna strona www

Postprzez agaa » środa, 6 września 2017, 11:40

Ertne napisał(a):To zależy, mi kiedyś kumpel zrobił po znajomości stronę tanio przez taki kreator i wyszła fajnie, intuicyjnie, ładnie graficznie. To zależy jakim kreatorem robimy, ten podlinkowany od websoftu wydaje się być dobry, ja jestem w laikiem w kodowaniu i chętnie bym przetestował taki kreator, jeśli strony robi się nim w miarę łatwo a wychodzą fajne.

Nie trzeba znać się na kodowaniu, żeby postawić stronę np. na wordpresie:) Sama mam stronę na wordpresie i początki może i były trudne, ale teraz wydaje mi się to dość intuicyjne. No i dużo jest wtyczek, które ułatwiają pewne działania SEO;)
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Postprzez » środa, 6 września 2017, 11:40

 

Re: Własna strona www

Postprzez yuuri90 » środa, 18 października 2017, 14:11

Jak już jesteśmy w temacie pozycjonowania stron internetowych to niech ktoś mi w końcu poleci jakieś dobre pozycjonowanie www wrocław bo szukam szukam i nie moge znaleźć, a strona sie przecież sama nie wypozycjonuje! Będę wdzieczny za pomoc i wybranków obsypię złotem :D
yuuri90
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 12 lipca 2017, 08:35

Re: Własna strona www

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 19 października 2017, 13:19

Ważnym jest w prowadzeniu działalności w internecie aby stworzyć dobrze funkcjonujący sklep internetowy, do tego potrzebny będzie nam specjalista, który zajmuje się tworzeniem takich stron wraz z sklepem. Dlatego warto przysiąść razem z nim i zastanowić się co na takiej stronie ma się znajdować, ponieważ to może wpłynąć na rozwój waszej strony.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Własna strona www

Postprzez MarekParad » czwartek, 19 października 2017, 13:44

Najlepszą firmą do pozycjonowania naszej strony internetowej jest firm PIKSEO, polecam serdecznie. Pamiętam jak jeszcze do niedawna moja strona siedziała na ostatnich pozycjach w google, a dzięki firmie pikseo, moja strona jest teraz na pierwszym miejscu w przeglądarce google gdy wyszukuje się dane frazy. Także ogromny podziw dla tej firmy i polecam każdemu.
MarekParad
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 13:05

Re: Własna strona www

Postprzez orkimfaw » niedziela, 22 października 2017, 15:59

Jeśli mówimy o sklepie internetowym to warto jest wyposażyć się w specjalne oprogramowanie, które sprawia, że wiele czynności związanych z prowadzeniem owego sklepu przebiega o wiele łatwiej i sprawniej. Polecam sprawdzić: https://x13.pl/integracje-prestashop/im ... ashop.html :)
orkimfaw
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 14:43

Re: Własna strona www

Postprzez glucio » piątek, 10 listopada 2017, 20:55

Jeżeli chcesz założyć własna stronę www warto jest ją zabezpieczyć przed hakerami. Ostatnio trafiłem na taka stronę https://wspieram.to/mysec jest ona bardzo pomocna
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Własna strona www

Postprzez JeniKonik » sobota, 11 listopada 2017, 12:15

Zabezpieczyć przed hakerami to jedno, ale najpierw warto ją odpowiednio wypozycjonować. Wydaje mi się, że w tej sprawie na pewno przydadzą Ci się seokatalogi. No bo nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w dzisiejszym internecie katalogowanie i pozycjonowanie to są absolutnie podstawowe i konieczne sprawy :)
JeniKonik
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2017, 18:37

Re: Własna strona www

Postprzez Blue852 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 08:17

Mając w posiadaniu serwis www, warto zapoznać się z zagadnieniem optymalizacji konwersji. Na wysokość tego współczynnika wpływa wiele aspektów takich jak np. walory estetyczne strony, jej szybkość czy właściwe CTA. Według autora artykułu: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu ... ja,95.html nie jest możliwe przygotowanie gotowego rozwiązania, które sprawdzi się dla każdego serwisu. Warto więc skontaktować się ze specjalistami, którzy użyją odpowiednich narzędzi i nieustannie będą dbać o odpowiednio wysoki współczynnik konwersji, który przełoży się na zainteresowanie użytkowników. :wink:
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Własna strona www

Postprzez losbuc08 » wtorek, 21 listopada 2017, 09:27

Wszystko zależy. Jeżeli ma się środki finansowe i trochę czasu to przy niektórych obecnych szablonach do WP możliwe jest wykonanie całkiem skomplikowanej strony samemu. Oczywiście wkład czasu jaki na to poświęcimy też będzie całkiem spory.
Z tego też względu lepiej chyba udać się do jakiejś agencji marketingowej - przygotują Ci stronę i zajmą się pozycjonowaniem.
Od siebie mogę polecić usługi firmy E-prom https://e-prom.com.pl/
losbuc08
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 21 listopada 2017, 09:25

Re: Własna strona www

Postprzez krystynazgazowni » środa, 22 listopada 2017, 20:42

Samemu nie ma co się porywać. Lepiej zostawić to profesjonalistom. Oni potrafią to zrobić jak należy i pod dalsze działania SEO. Sama znam http://manley.pl gdzie ich realizacje bardzo mi się podobają. Ceny też nie są wygórowane. Także zawsze da się znaleźć dobre rozwiązanie. Jednak jak nie masz o tym pojęcie, to nie rób. Szkoda czasu i nerwów.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Postprzez » środa, 22 listopada 2017, 20:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron