Własna strona www

Re: Własna strona www

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 4 maja 2020, 07:10

Jestem jak najbardziej za tworzeniem własnej strony internetowej. Obecnie wszystko dzieje w internecie, jeśli chcemy znaleźć jakiś sklep, nawet w naszym mieście, to pierwsze co robimy sprawdzamy w wyszukiwarce Google oraz wchodzimy w stronę internetową. Dlatego i ja w końcu zatrudniłam firmę Coolbrand, która stworzyła dla mnie wręcz idealną stronę internetową, naprawdę jestem nią zachwycona! Dzięki temu mam znacznie więcej klientów!
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » poniedziałek, 4 maja 2020, 07:10

 

Re: Własna strona www

Postprzez CaroCaro_89 » niedziela, 21 czerwca 2020, 18:35

Ja gdybym nawet umiała zrobić własną stronę wolałabym to zadanie zlecić specjalistom. Wkońcu strona to obecnie wizytówka firmy, warto więc by prezentowała się należycie. Chyba że masz czas i doświadczenie w tym to działaj :D Zawsze to zrobione własnymi rękoma bardziej cieszy :)
Ja postanowiłam zlecić to zadanie firmie zajmującej się tworzeniem strony internetowe Zielona Góra gdyż poza samą stroną przyda sie jej pozycjonowanie co jest procesem dość czasochłonnym.
CaroCaro_89
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 21 czerwca 2020, 18:17

Re: Własna strona www

Postprzez wajkom » wtorek, 11 sierpnia 2020, 17:33

Ja również zleciłam stronę www profesjonalistom, a dokładnie https://www.stronywwwtorun.pl/. Wygląda super, szybka realizacja. Wszystko jak najbardziej polecam
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Re: Własna strona www

Postprzez pakerol » piątek, 4 września 2020, 09:37

Jasne, że to prawda, że strona internetowa to wizytówka firmy! Dlatego ja też chcę mieć stronę podobną do https://www.ndt24.pl/pl/pt-badania-pene ... /linie-fpi tylko kompletnie nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze osoby, która takim projektem ma się zająć. Co jest ważne? Cena? Poprzednie realizacje?
pakerol
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 4 września 2020, 04:13

Re: Własna strona www

Postprzez Katierina » poniedziałek, 14 września 2020, 19:57

ja myślę, ze tworzenie strony internetowej powinno się powierzyć na prawdę godnej zaufania osobie albo agencji. Jak np agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia ;) Bardzo polecam. tworzyli strony dla dwóch moich firm. ;)
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Re: Własna strona www

Postprzez monika kłos » piątek, 4 grudnia 2020, 07:46

W tej kwestii proponuje skorzystać z profesjonalnej firmy świadczącej usługi informatyczne, ten Outsourcing IT artykuł pomógł mi wybrać firmę, polecam !
monika kłos
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2020, 07:41

Re: Własna strona www

Postprzez Masterko » środa, 9 grudnia 2020, 22:09

Ja wolałem zlecić wykonanie stworzenie strony www komuś kto się na tym zna i dlatego postawiłem na https://arseosystem.pl/strony-internetowe/ Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ strona została wykonana bardzo profesjonalnie, a obecnie gdy trzeba coś na niej zmienić czy poprawić mam na bieżąco wszystkie wprowadzone.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Własna strona www

Postprzez amiszq » piątek, 1 stycznia 2021, 11:41

Jeśli zastanawiasz się nad budową strony internetowej i nie wiesz jak to zrobić, warto poszukać doświadczonej osoby. W Warszawie znajdziemy bardzo dużo firm, które zajmują się budową stron internetowych, lecz przed wyborem, przeczytajmy opinie o tej, która jest sprawdzona, lojalna i ma duże doświadczenie. Następnie dokonajmy odpowiedniego wyboru.
amiszq
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 19:05

Re: Własna strona www

Postprzez DeviDevi » wtorek, 16 lutego 2021, 09:04

Wiem z własnego doświadczenia że zrobienie strony samemu jest bardzo ale to bardzo trudne. W Internecie polecają niby kreatory stron, gdzie w łatwy sposób wykonamy stronę ale jest to prosta strona, która z stronami biznesowymi nie ma porównania. Niestety aby strona miała zarabiać na siebie musi być wykonana w 100% przez agencje które sie na tym zna. Tak samo jak z samochodami sportowymi. Można kupić zwykłe TICO i myśleć - "a pojedźmy, pościgami sie", ale jak przerobią go fachowcy to faktycznie będzie sportowe :)

Poszukałem kilka firmy i mam pełną ofertę stworzenia strony i promocji - https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Myślę ze to bardzo dobra droga :)
DeviDevi
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 10:55

Re: Własna strona www

Postprzez Oliwier4783 » czwartek, 18 lutego 2021, 13:05

DeviDevi napisał(a):Wiem z własnego doświadczenia że zrobienie strony samemu jest bardzo ale to bardzo trudne. W Internecie polecają niby kreatory stron, gdzie w łatwy sposób wykonamy stronę ale jest to prosta strona, która z stronami biznesowymi nie ma porównania. Niestety aby strona miała zarabiać na siebie musi być wykonana w 100% przez osoby które sie na tym znają. Tak samo jak z samochodami sportowymi. Można kupić zwykłe TICO i myśleć - "a pojedźmy, pościgami sie", ale jak przerobią go fachowcy to faktycznie będzie sportowe :)


Raczej bardzo czasochłonne
poza tym jest czymś innym zranienie strony a zrobienie dobrej strony by była zgodna z UX, SEO i jeszcze miała teksty i dobre grafiki. To są lata doświadczenia aby dojść do tego poziomu
Oliwier4783
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2021, 12:59

Postprzez » czwartek, 18 lutego 2021, 13:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron