Oprogramowanie do wsparcia biznesu

Re: Oprogramowanie do wsparcia biznesu

Postprzez Siweks » piątek, 17 stycznia 2020, 08:55

Doskonale sobie zdaję sprawę, jak czasem trudno jest znaleźć odpowiednie oprogramowanie dla konkretnej firmy lub znaleźć firmę, która takie systemy stworzy. Każdy biznes ma swoją własną specyfikę i przyda się coś innego, potrzebuje innych i bardziej dostosowanych rozwiązań. To nie łatwe zadanie. Dlatego ja mogę polecić tutaj firmę ITmagination jako twórcę oprogramowania firmowego, u nas oni robili aplikację w chmurze, która idealnie spełniła wszystkie nasze potrzeby i wymagania. Warto do nich zajrzeć na facebooka https://www.facebook.com/ITMAGINATION/ i zorientować się jakie mają projekty i realizacje
Siweks
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 17 stycznia 2020, 08:42

Postprzez » piątek, 17 stycznia 2020, 08:55

 

Re: Oprogramowanie do wsparcia biznesu

Postprzez tlena » wtorek, 21 stycznia 2020, 07:46

Teraz dobrze dopasowane oprogramowanie wdraża się już chyba w każdej branży. Usprawnia ono funkcjonowanie konkretnego przedsiębiorstwa oraz jego kontrolę co ma duże znacznie. Obecnie można spotkać je nawet w przychodniach lekarskich, gdzie program do prowadzenia gabinetu lekarskiego medchart pozwala na usprawnienie codziennej pracy w takim miejscu. Prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej, umawianie wizyt według kalendarza gdzie widoczne są zarówno wolne jak i już zajęte terminy to tylko nieliczne z zalet posiadania takiego programu. Warto poczytać sobie na temat rozwiązań, jakie w tym temacie oferowane są na rynku.
tlena
 
Posty: 129
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Oprogramowanie do wsparcia biznesu

Postprzez gienek » czwartek, 4 czerwca 2020, 07:57

Dla biznesu potrzebne jest oprogramowanie takie jak system erp, które kontrole wszelkie zasoby przedsiębiorstwa. ERP zarządzanie zasobami w takich sektorach jak: produkcja, logistyka, crm, handel-magazyn, sprzedaż, finanse, księgowość czy kadry.
gienek
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 06:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez » czwartek, 4 czerwca 2020, 07:57

 

Poprzednia strona

Powrót do Oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość