Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez CAD » wtorek, 24 lipca 2018, 18:40

Jak w temacie, jaki cad powinienem kupić ? Na co zwracać uwagę?
CAD
 

Postprzez » wtorek, 24 lipca 2018, 18:40

 

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez Radekrak » wtorek, 24 lipca 2018, 18:41

W sumie o każdym programie co nieco słyszałem, ale w sumie nic szczególnego. Wiem tylko, że IronCAD daje radę, jeśli chodzi o projektowanie małych elementów i projektowanie maszyn i konstrukcji stalowych. Orientujecie się jak to cenowo wszystko wychodzi? Może ZWD3 jest ciekawy, a cena przystępna, ale jak się to tam kształtuje? Konkrety poproszę panowie, konkrety.
Radekrak
 

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez Emilekk » piątek, 8 marca 2019, 10:37

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości programu CAD to tutaj jestem zdecydowanym zwolennikiem ZwCAD 2019, czyli ich najnowszej wersji która naprawdę spisuje się bardzo dobrze zarówno od strony technicznej ponieważ jest stabilny, do tego posiada coraz większy zakres funkcji ale również ceny i tez poziomu obsługi klienta która naprawdę dba o zrozumienie potrzeb klienta i sprawnie odpowiada na wszystkie wątpliwości. Zajrzyj sobie tutaj https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html i sprawdź jak to dokładnie wygląda :)
Emilekk
 

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez McComputer » piątek, 7 czerwca 2019, 00:06

Przez chwilę mój mózg się zlagował i myślałem, że pytasz o systemy CRM (dla sprzedazy takie, a ja pracuje w marketingu, więc od razu mi się skojarzyło, haha) i już miałem się wypowiadać :lol: Co do CAD nie mam niestety pojęcia, ale mój kuzyn się tym zajmuję, więc podpytam i wrócę z odpowiedzią albo poproszę go żeby się wypowiedział:) Pzdr!
McComputer
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 14:19

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez Sebis » niedziela, 1 września 2019, 18:52

Podzielam pozytywną opinię poprzednika co do ZwCad i również uważam, że jest to świetny wybór jeśli chodzi o zakup porządnego CAD-a do realizacji dużych i mniejszych projektów. Bardzo duża dokładność, do tego fachowe wsparcie obsługi i brak problemów z integracją z innymi CAD-ami ale również nakładkami.
Sebis
 

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez Pan_majster » wtorek, 22 października 2019, 14:12

Jeżeli chodzi o CAD'a to powiem tak, jeżeli masz dostęp do jakiegoś na licencji studenckiej ( bo np jesteś studentem ) to spokojnie można zacząć naukę. Zmiana na inna wersję jest dużo łatwiejsza, jeżeli już w jakiejś się orientujesz. W ogóle to bardzo dobry wybór z rozpoczęciem nauki CAD'a miałem go na studiach nie specjalnie przypadł mi do gustu, a później w życiu osoby pracującej przy próbie modelowania prostego produktu nie wiedziałem co się dzieje. Dlatego CAD jeżeli jesteś osobą, działającą w branżach inżynieryjnych jest bardzo ważny. W moim przypadku zlecenie modelowania musiało zostać wysłane do https://amctech.pl ponieważ nie dałbym rady sam.
Pan_majster
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2019, 13:29

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez ewerby » czwartek, 2 stycznia 2020, 00:00

Według mnie bardzo dobrym i sprawdzonym programem służącym do projektowania CAD jest https://gstarcad.pl/ z wieczystą licencją. Koniecznie sprawdźcie.
ewerby
 

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez ogelid » poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 21:20

Oprócz tego warto także sprawdzić program BIM - https://allbim.pl/
ogelid
 
Posty: 462
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 16:44

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez dzer » czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:53

Autocad jest spoko, ale słyszałam, że jest też jakiś chiński zamiennik, który jest o wiele tańszy
dzer
 
Posty: 131
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:45

Re: Jaki CAD mam wybrać? Dla początkujących

Postprzez Ferez » środa, 3 lutego 2021, 08:46

Osobiście zdecydowanie mogę polecić Wam, zebyście także wzięli pod uwagę program ZwCAD 2021, jest to program który sprawdza się świetnie jeżeli szukacie profesjonalnego podejścia ze strony obsługi, wygody pracy i dobrze przygotowanych nakładek jak ZwGeo, czy ZwTraffic co pozwoli Wam maksymalizować efektywność pracy i jednocześnie ograniczenia popełnianych błędów. My już pracujemy na nim od dwóch lat i z roku na rok jest coraz lepszy :)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Postprzez » środa, 3 lutego 2021, 08:46

 

Następna strona

Powrót do Oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości