Tkaniny i dzianiny materacowe

Tkaniny i dzianiny materacowe

Postprzez kolbam » wtorek, 11 lutego 2020, 17:47

Bardzo często szukamy dobrego materaca i zastanawiamy się nad twardością, rodzajem wypełnienia itd. Tymczasem ważna jest dzianina materacowa lub tkanina, która pokrywa taki materac, bo jeśli kupimy coś od niesprawdzonego producenta to poszycie po prostu będzie po roku do wymiany. Z tego względu ważny jest rzetelny producent tkanin i dzianin materacowych jak choćby Trans-Tex z 27-letnią obecnością na rynku polskim i europejskim.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » wtorek, 11 lutego 2020, 17:47

 

Re: Tkaniny i dzianiny materacowe

Postprzez milka91 » poniedziałek, 16 marca 2020, 21:00

Bardzo duży wybór tkanin znajdziesz tutaj https://dekoma.eu/pl/ Sama chcę zamówić kilka materiałów, zeby uszyć jakieś firanki, pościel i poduszki. Aktualnie siedzę w domu i trochę mi się nudzi :D Stwierdziłam, ze zajmę się szyciem - to chyba najlepsza opcja dla mnie!
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: Tkaniny i dzianiny materacowe

Postprzez Krzysiek Majewski » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 07:23

Jeśli potrzebuje ktoś takich materiałów dla swoich dzieci, to powinien zwrócić uwagę na to, by były bezpieczne i przyjemne. W lepszych sklepach są na szczęście tkaniny dla dzieci, które mają wiele różnych zastosowań.

:wink:
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Tkaniny i dzianiny materacowe

Postprzez Kisza » wtorek, 1 czerwca 2021, 09:32

Niestety jeżeli chodzi o materiały stricte materacowe, nie bardzo mogę coś polecić. Natomiast ogólnie świetne tkaniny lniane w swojej ofercie posiada Linen Partner. Znajdziemy tam propozycje o różnych wymiarach, wadze splocie i barwieniu, a dodam jeszcze, że obecnie len jest coraz bardziej popularny i to nie tylko jeżeli chodzi o szycie ubrań.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Tkaniny i dzianiny materacowe

Postprzez Dżej89 » piątek, 13 października 2023, 15:35

Ja tam się nie znam, ale wiem, że spory wybór w tkaninach najróżniejszego rodzaju ma firma Polimex - także jakby co możecie też tam zajrzeć. Moją siostrę wiem, że tam zainteresowała tkanina sportowa i dekoracyjna. Stąd kojarzę tą firmę, że właśnie mają dobre produkty i w przystępnych cenach.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Postprzez » piątek, 13 października 2023, 15:35

 


Powrót do Strony warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości