Portale ogłoszeniowe

Portale ogłoszeniowe

Postprzez Patrykk » sobota, 26 sierpnia 2017, 08:27

Znacie jakieś mniej znane ale godne polecenia portale ogłoszeniowe np. jakieś branżowe?
Patrykk
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2017, 08:58

Postprzez » sobota, 26 sierpnia 2017, 08:27

 

Re: Portale ogłoszeniowe

Postprzez Gylfi12 » środa, 25 października 2017, 12:40

Allegro jest tutaj zdecydowanym liderem, wszystko inne się kryje.
Gylfi12
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 12:39

Re: Portale ogłoszeniowe

Postprzez alex » piątek, 30 sierpnia 2019, 12:12

ja lubię serwisy lokalne. Często podróżuje i kiedy jadę dajmy na to do Opola, https://www.opolak.pl/ to wchodzę na opolaka. Gdy chcę kupić auto w okazjonalnej cenie to korzystam z I bez znaczenia, że to drugi koniec Polski. Mi się to i tak opłaci. Często znajduje tam też prawdziwe okazje cenowe jak szafa, którą odresturowałam i nadałam jej nowy wymiar przez przemalowanie. Ja te serwisy wykorzystuje twórczo, ale większość luudzi chyba jednak podchodzi pragmatycznie i zamieszcza ogłoszenia pod kątem wynajmu mieszkań i rekrutacji pracownika.
alex
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 09:40

Re: Portale ogłoszeniowe

Postprzez śnieżynkaa » poniedziałek, 18 listopada 2019, 06:09

Uwielbiam portale ogłoszeniowe. Bardzo często zaglądam w tamtejsze oferty i często też wyłapuje różne ciekawe propozycje. Aktualnie planuje rozglądnąć się na stronie https://clixs.pl/ , która jeszcze nie znam. A słyszałam od znajomego, że też tam jest sporo fajnych ogłoszeń. No i co fajne wszystko jest dobrze podzielone według kategorii. Mówił. że łatwo się obsługuję tą stronę i wszystko jest za free.
śnieżynkaa
 

Re: Portale ogłoszeniowe

Postprzez Kisza » wtorek, 31 grudnia 2019, 14:24

Dzisiaj mamy dostęp do wielu interesujących serwisów tego typu, przy czym jednymi z ciekawszych moim zdaniem są bezpłatne portale ogłoszeniowe jak pokato.pl. Ilość dostępnych tam kategorii jest ogromna. Przy czym możemy znaleźć wiele ciekawych produktów do domu, dla najmłodszych, czy wpaść na naprawdę atrakcyjne propozycje pracy.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » wtorek, 31 grudnia 2019, 14:24

 


Powrót do Strony warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość