Etui na telefon

Re: Etui na telefon

Postprzez runia » poniedziałek, 28 maja 2018, 09:55

Ja swoje etui kupiłam w tym sklepie https://caseplace.pl/pol_m_Apple_Etui-n ... -1691.html, jakościowo są naprawdę świetne wykonane. Mają w tym sklepie praktycznie wszystko do telefonów i co najważniejsze, spory wybór jeśli chodzi i etui. Ja bardzo często wymieniam swoje więc lubię jak jest w czym wybrać :)
runia
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 07:45

Postprzez » poniedziałek, 28 maja 2018, 09:55

 

Re: Etui na telefon

Postprzez pokrzyva » poniedziałek, 2 lipca 2018, 11:50

Fajne etui ma też Fonny Funny, można kupić sobie takie spersonalizowane :)
pokrzyva
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 30 czerwca 2018, 16:03

Re: Etui na telefon

Postprzez zuzix » czwartek, 26 lipca 2018, 05:32

pokrzyva napisał(a):Fajne etui ma też Fonny Funny, można kupić sobie takie spersonalizowane :)

Zgadzam się, mają całkiem sporo fajnych case'ów, ja tam lubię kupować.
zuzix
 

Re: Etui na telefon

Postprzez cons » poniedziałek, 30 lipca 2018, 03:23

pokrzyva napisał(a):Fajne etui ma też Fonny Funny, można kupić sobie takie spersonalizowane :)

U mnie w mieście ostatnio pojawiło się ich stoisko więc chętnie tam zajrzę
cons
 

Re: Etui na telefon

Postprzez cedar » wtorek, 11 września 2018, 00:21

Etui zabezpieczy telefon przed uszkodzeniem mechanicznym. Ale w przypadku zgubienia lub kradzieży w niczym nie pomoże. Dlatego jeśli zależy nam na kompleksowej ochronie sprzętu, to warto pobrać ze sklepu google play aplikację mySafety Mobile - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mysafetymobile. Dzięki niej możliwa jest zdalna blokada telefonu. Znalazca ma możliwość kontaktu z Centrum Alarmowym, które będzie pośredniczyło w przekazaniu sprzętu. Do tego aplikacja dysponuje także wieloma innymi funkcjami. Myślę, że warto zainteresować się tematem.
cedar
 

Re: Etui na telefon

Postprzez ola79 » niedziela, 23 września 2018, 10:47

Nie jestem przekonany, co do tego. A druga sprawa, że ono dość mało estetycznie wygląda. :/
ola79
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2018, 10:27

Postprzez » niedziela, 23 września 2018, 10:47

 

Poprzednia strona

Powrót do Telefony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron