Szkło hartowane w płynie

Szkło hartowane w płynie

Postprzez Adikk » czwartek, 13 lipca 2017, 14:06

Używał ktoś szkła hartowanego na tel w płynie? mam na oku takie https://frago.pl/szkla-hartowane/szklo- ... -titan-aid warto to przetestować? podobno jest dużo bardziej wytrzymałe niż normalne szkło hartowane takie nakładane
Adikk
 

Postprzez » czwartek, 13 lipca 2017, 14:06

 

Re: Szkło hartowane w płynie

Postprzez Jori » piątek, 14 lipca 2017, 11:27

Jest dobre, ja mam takie tez z Frago, służy na pewno lepiej niż zwykłe szkła hartowane, to jest naprawdę mocniejsze :) miałem już niefortunne zdarzenie 2 razy, że telefon spadł mi na chodnik i z ekranem nic się nie stało, szkło spełnia swoją rolę.
Jori
 

Re: Szkło hartowane w płynie

Postprzez kessi » wtorek, 1 sierpnia 2017, 12:21

Też sobie chyba to kupię :) na Frago.pl jest widzę najtaniej z tego co szukałem w necie, na allegro niektórzy za kosmiczne ceny sprzedają. Słyszałem od kilku osób, że takie szkło w płynie sprawdza się dużo lepiej. Jadę w góry niedługo to też przyda się lepsza ochrona telefonu
kessi
 

Re: Szkło hartowane w płynie

Postprzez Anessa » sobota, 30 listopada 2019, 16:14

Szkło w płynie nie wydaje mi się dobrą opcją. To tak jakbyście chcieli zabezpieczyć sobie meble jakimś środkiem, zamiast inwestować w panele szklane z Krakowa.
Anessa
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 11 września 2019, 12:36

Re: Szkło hartowane w płynie

Postprzez dariawaria » środa, 17 czerwca 2020, 13:44

to jest bombowa sprawa naprawdę!!! Ale chciałabym zobaczyć jakiś serwis iphone 6s cennik, bo to się wydaje za piękne żeby było w przystępnej cenie.
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Szkło hartowane w płynie

Postprzez marcin06 » czwartek, 18 czerwca 2020, 12:44

Jeśli poszukujecie pięknie wykonanych przedmiotów ze szkła, zdecydowanie polecam firmę Dekorglass. Więcej informacji i ich ofertę można znaleźć na stronie https://dekorglass.pl/
marcin06
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2020, 12:39

Postprzez » czwartek, 18 czerwca 2020, 12:44

 


Powrót do Telefony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość