rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Re: rzeczy do nowego ogrodu - kto co ma w ogrodzie

Postprzez Kazimiera88 » środa, 18 lipca 2018, 21:02

Ja teraz właśnie biorę się za urządzanie mojego nowego ogrodu :) Najwięcej inspiracji znalazłam na moim ulubionym blogu, czyli http://ondict.pl/ :) To dzięki temu wpisowi zdecydowałam się na to, jakie meble i dodatki mają znaleźć się w moim ogrodzie.
Kazimiera88

Postprzez » środa, 18 lipca 2018, 21:02

Postprzez felika » poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:17

A macie w swoich ogrodach drzewa i krzewy owocowe ? Ja niedawno wprowadziłam się do nowego domu i tuw ogrodzie jest kilka takich cudeniek. Mam jednak problem ze szkodnikami a zależy mi na tym by te drzewka pielęgnować najlepiej jak się da. Znalazłam w sieci informację, że dobre gatunkowo środki ochrony roślin oferuje firma Syngenta https://www.syngenta.pl/. Czy ktoś z Was miał już okazję je stosować ?
felika

Postprzez Alexa555 » wtorek, 24 lipca 2018, 22:20

Tworzenie ogrodów, to spory wysiłek. Zawsze planowałem mieć widowiskowy ogród w którym mógłbym odpoczywać. Planowałem skorzystać z kompetentnej firmy by móc upajać się zielenią koło mojego apartamentu. W tym celu skorzystałem z usług ogrodyperspektywa. Profesjonalizm w podejściu do klienta, a po drugie szybka finalizacja przy zakładaniu ogrodu. Jestem bardzo spełniony i rekomenduję wszystkim kto tak jak ja chce radować się pięknem ogrodu ogrody-perspektywa.com.pl.
Alexa555

Postprzez markiz_de_la_nutella » wtorek, 31 lipca 2018, 10:47

Fajnym gadżetem do ogrodu jest też baldachim tarasowy. Tworzy cień nad meblami, które pewnie wybierzesz spośród propozycji innych użytkowników forum. A taki baldachim na pewno stworzy niepowtarzalny klimat :)
markiz_de_la_nutella

Postprzez NuteLkik » środa, 8 sierpnia 2018, 20:21

Ja najpierw kupiłam narzędzia i akcesoria, żeby móc zacząć dbać o ten ogród :) Wszystko zamawiałam na https://www.stiga.pl/ i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę! Ceny mają konkurencyjne a z jakości produktów jestem bardzo zadowolona :)
NuteLkik

Postprzez doniczki » czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:46

Aż mi się przykro zrobiło na myśl o tych dużych ogrodach... Ja niestety nie mam tego szczęścia. Na pocieszenie mam jednak całkiem spory balkon. A na nim skrzynka balkonowa gra pierwsze skrzypce. Posadziłam w niej kwiaty, w innej zioła i trochę mi to rekompensuje brak ogrodu
doniczki

Postprzez MotoM » piątek, 17 sierpnia 2018, 12:43

Dobrym rozwiązaniem do dłuższego spędzania czasu w ogrodzie są kosze paleniskowe. Dają dużo ciepła każdemu w pobliżu. Dzięki nim nie trzeba już przenosić się do domu z powodu chłodu. Ponadto sklepy oferują duży wybór tego sprzętu, także każdy dopasuje odpowiedni model do aranżacji swojego ogrodu.
MotoM

Postprzez » piątek, 17 sierpnia 2018, 12:43

Poprzednia strona

Powrót do Ogród