Porady ogrodnicze

Re: Porady ogrodnicze

Postprzez kocikot » poniedziałek, 1 lutego 2021, 20:38

Przydałaby mi się używana kosiarka do trawy. Czy ktoś ma może do odsprzedania albo zna kogoś?
kocikot

Postprzez » poniedziałek, 1 lutego 2021, 20:38

Postprzez wacekk » wtorek, 9 lutego 2021, 21:35

Prowadzenie ogrodu przydomowego zajmuje sporą ilość czasu warto to podkreślić ponieważ początkujący nie mają pojęcia jak to wygląda. Każdy naogląda się tylko katalogów i myśli, że ogród marzeń zrobi się sam. Warto wybierać te rośliny, o których mamy jakąś wiedzę, żeby później w przyszłości nie był niemiłych niespodzianek. Według mnie w każdym ogrodzie powinno się znaleźć miejsce na rośliny ozdobne, kwiaty i byliny. Nie może zabraknąć warzyw i ziół, które wyhodowane samodzielnie mają niesamowity smak. Jeśli nie mamy dostatecznej ilości miejsca , z powodzeniem można uprawiać warzywa i zioła na balkonie w doniczkach. Sam tak robię i wychodzi mi dość fajnie. Wystarczy tylko dobrze wybrać odmiany, które dobrze sobie radzą w doniczkach. W internecie jest sporo porad o uprawie roślin na różnego rodzaju stronach internetowych i blogach https://webogrodnik.pl Do każdego zadania warto się odpowiednio przygotować, na pewno wtedy osiągniemy sukces w prowadzeniu ogrodu i uprawie roślin.
wacekk

Postprzez marysiasojka » poniedziałek, 22 lutego 2021, 09:48

Technologia coraz bardziej się rozwija więc warto szukać nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią prace w ogrodzie. Na stronie https://skladczesci.pl/pl/blog/Automaty ... szlosci/43 możecie poczytać o automatycznych kosiarkach do trawy, które są coraz bardziej popularne. Dzięki artykułowi można dowiedzieć się mnóstwo cennej wiedzy i praktycznych wskazówek, więc myślę, że warto.
marysiasojka

Postprzez » poniedziałek, 22 lutego 2021, 09:48

Poprzednia strona

Powrót do Ogród