srodek na komary

Re: srodek na komary

Postprzez emika » czwartek, 14 czerwca 2018, 09:58

Ja szukam właśnie czegoś podobnego na kleszcze. Słyszeliście o czymś takim?
emika
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 24 maja 2018, 14:22

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 09:58

 

Re: srodek na komary

Postprzez Kamilka75 » niedziela, 17 czerwca 2018, 13:34

Komary i kleszcze są uporczywe dla każdego z nas, jednak najbardziej dają się we znaki dzieciom, które nie umieją się przed nimi uchronić. Warto więc zadbać o ich ochronę, kupując na przykład takie zestawy specjalistycznych produktów https://muggasklep.pl/mugga-zestaw-dla- ... y-p-9.html . Bezpieczeństwo i ochrona zagwarantowane, a składniki preparatów są niegroźne, aczkolwiek skuteczne.
Kamilka75
 

Re: srodek na komary

Postprzez barrbarra » czwartek, 20 grudnia 2018, 17:01

Są firmy, które zajmują się odkomarzanie ogrodu i myślę, że jest to dobra opcja, aby pozbyć się owadów. Też nie lubię komarów. A niestety u mnie na ogrodzie jak jest sezon ich nie brakuje. I jak tutaj człowiek ma się zrelaksować na łonie natury, w zaciszu swojego ogrodu? Dlatego myślę, że warto pozbyć się owadów w ten sposób.
barrbarra
 

Re: srodek na komary

Postprzez nektaryneczka » piątek, 29 marca 2019, 20:47

I tutaj się całkowicie zgodzę. Moim zdaniem o wiele lepiej jest skorzystać z usług takich firm jak przykładowo https://zwalczaniekomarow.com.pl , niż wiecznie się kremować jakimiś środkami. A przecież to też nie jest zdrowe na dłuższą metę. Takie profesjonalne firmy efektywnie pozbędą się komarów z ogrodów, czy innych miejsc. Warto im dać szansę, a potem tylko cieszyć się pełnym spokojem i relaksem siedząc sobie w ogrodzie.
nektaryneczka
 

Re: srodek na komary

Postprzez luiza30 » czwartek, 11 lipca 2019, 17:34

:wink: :wink:
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: srodek na komary

Postprzez luiza30 » piątek, 19 lipca 2019, 17:49

A czy jest Wam może znana Mugga na komary? Mieliście ją może w swoich ogrodach? Bo szukam czegoś naprawdę skutecznego na te wszystkie letnie stworzenia i insekty, żeby można było ze spokojem posiedzieć w ogrodzie. Znajomi mają taką mugęę na komary i zachwalają, ale chciałabym znaleźć wiecej opinii na ten temat.
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: srodek na komary

Postprzez artemida » niedziela, 17 maja 2020, 17:44

A co ze środkami na ukąszenia? Nie zawsze da się uchronić przed komarami a po pogryzieniu zawsze swędzi mnie nie do zniesienia
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: srodek na komary

Postprzez kremowka » niedziela, 24 maja 2020, 12:27

bardzo fajne jest urządzenie bite away, przykładasz do swędzącego miejsca na parę sekund, są dwie opcje i tyle, ból i swędzenie szybciej przechodzi
kremowka
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 21 grudnia 2017, 15:04

Re: srodek na komary

Postprzez czosnekwrg » piątek, 12 czerwca 2020, 22:27

Moskito Guard https://www.moskitoguard.pl/ okazał się najlepszym sposobem na pokonywanie komarów. Jak wiadomo, jest to największy problem w czasie letniej pory. Ale to już za nami, w końcu!
czosnekwrg
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2020, 19:04

Re: srodek na komary

Postprzez artemida » niedziela, 14 czerwca 2020, 20:19

kremowka napisał(a):bardzo fajne jest urządzenie bite away, przykładasz do swędzącego miejsca na parę sekund, są dwie opcje i tyle, ból i swędzenie szybciej przechodzi

zaciekawiłaś mnie tym urządzeniem, gdzie kupiłaś? Myślisz, że się u mniejszego dziecka sprawdzi też?
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Postprzez » niedziela, 14 czerwca 2020, 20:19

 

Następna strona

Powrót do Ogród

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość