srodek na komary

Re: srodek na komary

Postprzez Sjena » środa, 19 sierpnia 2020, 16:58

Według mnie najlepiej jest kupić sobie taką skuteczną lampę UV owadobójczą https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_7933 - ona świetnie radzi sobie nie tylko z komarami ale także z muchami czy ćmami. Można ją zarówno postawić lub powiesić w dowolnym miejscu, chociaż w przypadku komarów to warto ją postawić tak metr nad ziemią. Działa cicho a także emitowane promieniowanie UV jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi. To dobre rozwiązanie w domu , w ogrodzie czy na wyjeździe.
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Postprzez » środa, 19 sierpnia 2020, 16:58

 

Re: srodek na komary

Postprzez jewelery » wtorek, 6 lipca 2021, 13:49

a nie lepiej jakiś oprysk? to chyba na dłużej pomaga
jewelery
 
Posty: 111
Dołączył(a): sobota, 25 stycznia 2020, 09:11

Re: srodek na komary

Postprzez slowikowa » wtorek, 3 sierpnia 2021, 11:58

Na ukąszenia polecam żel Calendeel. Ekspresowo koi, likwiduje zaczerwienienie, opuchliznę i świąd.
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: srodek na komary

Postprzez Gretta » piątek, 6 sierpnia 2021, 07:00

Nie raz się przekonałam, że popularne środki na komary nie są tak skuteczne jak tego bym oczekiwała. Poczytałam trochę w internecie i znalazłam tak mugga. Bardzo się zaskoczyłam na wypadzie pod namiot, super się to sprawdziło, nie męczył mnie żaden komar. Powinniście też taki środek u siebie w domu mieć.
Gretta
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 1 maja 2018, 08:49

Re: srodek na komary

Postprzez Dżej89 » czwartek, 11 listopada 2021, 12:19

A kojarzycie przykładowo firmę MUGGA? Pytam, bo w sumie ich produkty są skuteczne, jak chodzi o odstraszanie owadów. Tutaj https://muggasklep.pl/mugga-spray-stron ... e-p-5.html macie jeden z przykładowych produktów. Ich oferta jest bardzo opłacalna i najważniejsze jest to, że te produkty są faktycznie skuteczne.
Dżej89
 
Posty: 962
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: srodek na komary

Postprzez Roszak » piątek, 3 czerwca 2022, 00:23

Ano coraz cieplej i już komary się u mnie pojawiły, na szczęście mało, ale pewnie niedługo będzie wysyp. Ja ze swojej strony doradzić wam mogę spray MUGGA 50%, to bardzo skuteczny środek odstraszający na kleszcze, komary, meszki czy bąki, warto go mieć pod ręką gdy idziemy na spacer czy pracujemy/odpoczywamy w ogrodzie. Niedrogo kupicie go online w Miro https://aptekamirowska.pl/mugga-spray-50-deet-75ml.html to bardzo fajna apteka internetowa, wybór u nich jest super.
Roszak
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2022, 20:27

Re: srodek na komary

Postprzez Zonia » środa, 31 maja 2023, 12:14

Odświeżam wątek, bo temat jak najbardziej aktualny. Co polecacie na komary? Podobno Mosbito ma dobre produkty, już dwie osoby mi polecały jakiś spray, testowaliście?
Zonia
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 22 listopada 2021, 10:13

Re: srodek na komary

Postprzez Adele » środa, 31 maja 2023, 19:28

Ja bardzo lubię ich produkty. Najczęściej kupuję płyn w dużym opakowaniu dla całej rodziny, to na dłużej wystarcza. Jest w butelce z atomizerem, więc łatwo się go stosuje.
Adele
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Re: srodek na komary

Postprzez Zonia » sobota, 3 czerwca 2023, 10:11

Adele napisał(a):Ja bardzo lubię ich produkty. Najczęściej kupuję płyn w dużym opakowaniu dla całej rodziny, to na dłużej wystarcza. Jest w butelce z atomizerem, więc łatwo się go stosuje.

A co to za płyn, pamiętasz jak się nazywa? Skuteczny jest? Ja kiedyś stosowałam coś na komary, ale nie lubiłam tego uczucia lepkości skóry po spryskaniu i też chyba zapach mi przeszkadzał, jak pod tym względem wypada Mosbito?
Zonia
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 22 listopada 2021, 10:13

Re: srodek na komary

Postprzez Adele » poniedziałek, 5 czerwca 2023, 07:26

Po prostu Mosbito płyn odstraszający komary i meszki. Łatwo się rozprowadza, nie jest klejący i ładnie pachnie :)
Obrazek
Adele
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Postprzez » poniedziałek, 5 czerwca 2023, 07:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogród

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron