Szambo betonowe - ile kosztuje?

Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Radka2 » sobota, 24 marca 2018, 13:40

Witam serdecznie,
mam pytanie, ile mniej więcej może kosztować zbiornik betonowy na szambo wraz z jego montażem i transportem około 50 km? Chodzi mi o zbiornik jednokomorowy o pojemności 9-10 litrów. Znalazłam w sieci ofertę firmy Pablex na www.szamba-betonowe-zbiorniki.com.pl, która wydaje mi się całkiem ok, bo jest aż 6 lat gwarancji na zakupione zbiorniki, jednak nie ma tam podanych cen... Z tego co jest tam napisane montaż jest już w cenie i stąd moje pytanie - ile to wszystko może kosztować?
Radka2

Postprzez » sobota, 24 marca 2018, 13:40

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Mylik » sobota, 9 czerwca 2018, 17:34

Interesuje Cie szambo betonowe cena, tak? To mozesz smialo zapytac tutaj - to firma, ktora od lat przeszlo 20 lat zajmuje sie produkcja szamb betonowych. Ich produkty spelniaja wszelakie normy, takze PZH oraz ISO. Spytaj ich smialo o wycene. Z tego co wiem, to takze zapelniaja profesjonalny oraz bezpieczny transport szamba na miejsce oraz jego montaz - juz na miejscu.
Mylik

Postprzez Jurki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:13

Ja na swojej działce do szamba używałem zwykłego betonu. Zdałem się na firmę http://www.cemex.pl/produkty-beton.aspx, która dobrała produkt i dowiozła gotowy w betonomieszarce, teraz Ci sami fachowcy dostarczają materiały na budowę domu moich rodziców. Serdecznie polecam, naprawdę wysoka jakość i profesjonalna obsługa.
Jurki

Postprzez AgaWu » piątek, 6 lipca 2018, 12:43

Do szamba warto również zakupić sondę hydrostatyczną. U mnie ta: http://peltron.pl/produkty/sonda-hydrostatyczna-do-sciekow-plc64/ sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki niej poziom ścieków nas nie zaskoczy :)
AgaWu

Postprzez zielonyGrochu » piątek, 27 lipca 2018, 21:30

Hmm no to zależy, bo szamba betonowe mogą być w różnych cenach :D mi udało się zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie jeśli patrzeć na stosunek ceny do jakości. Skorzystałem zarówno z usługi dowozu jak i montażu, który był gratis :) A szambo jest bardzo porządne i wytrzymałe, więc świetnie trafiłem!
zielonyGrochu

Postprzez » piątek, 27 lipca 2018, 21:30

Powrót do Budowa i remont