Projekt domu

Re: Projekt domu

Postprzez worlet » piątek, 28 września 2018, 11:32

Trzeba też dobrze rozplanować sobie, jak ma wyglądać otoczenie domu. Bo chyba nikt nie chce mieć tak wyraźnego kontrastu między domem a podwórkiem czy ogrodem. Na większości podwórek teraz kładzie się kostkę brukową, ale mi osobiście nie odpowiada do końca takie rozwiązanie. Nie jest wygodna przy malych dzieciach czy osobach starszych. Dlatego ja u siebie położyłem beton podobny do tego z dróg z betonu wałowanego: http://www.betonowki.pl/drogi-z-betonu-walowego. Jest to bezpieczniejsze, a mnie zależało na uzyskaniu gładkich ścieżek i podjazdu.
worlet

Postprzez » piątek, 28 września 2018, 11:32

Postprzez Olkus » czwartek, 11 października 2018, 19:46

Ja spędzam ostatnio wszystkie popołudnia oglądając projekty domów w poszukiwaniu tego najlepszego. Wiadomo, że tutaj pojęcie najlepszy jest subiektywne, ale w końcu dom buduje się wyłącznie pod siebie i swoje potrzeby. Niestety tyle jest projektów że ciężko wybrać jeden.
Olkus

Postprzez tadeks » poniedziałek, 15 października 2018, 08:05

mnie szalenie interesuje dom z paczki, szybko zrobione, teraz technologia mega poszło do przodu a ja serio nie mam czasu na czekanie dwa lata, aż dom będzie gotowy...
tadeks

Postprzez ajamaj » poniedziałek, 15 października 2018, 18:30

Witam wszystkich zainteresowanych projektami domów! Jeśli szukacie gotowych prac to polecam wam odwiedzić stronę tej oto firmy: https://pracownia-projekty.dom.pl/ Moim zdaniem jest to naprawdę bogata oferta, pozdrawiam!
ajamaj

Postprzez Magnolia90 » środa, 24 października 2018, 21:02

A czy ktoś z was zamawiał projekt w pracowni MG Projekt? Bo słyszałam, że mają teraz wiele fajnych ofert i na niektóre z nich są nawet rabaty lub inne dodatki. Właśnie planuję się niedługo rozglądnąć za domem dla mojego brata, bo chce się budować. Obiecałam mu, że pomogę mu znaleźć coś ładnego i niedrogiego do zbudowania. A może mi polecilibyście jakiś fajny tam projekt?
Magnolia90

Postprzez » środa, 24 października 2018, 21:02

Poprzednia strona

Powrót do Budowa i remont