Dodatki do wnętrz

Dodatki do wnętrz

Postprzez gilza » czwartek, 8 listopada 2018, 21:23

Jestem w trakcie aranżacji wnętrz mojego mieszkania . Urządzam go w stylu skandynawskim, dlatego tez poszukuję dodatków które będą wyjatkowe i oryginalne. Polecicie mi jakis dobry sklep gdzie mają takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie https://room99.pl/ zamawialiście coś u nich ?
gilza

Postprzez » czwartek, 8 listopada 2018, 21:23

Re: Dodatki do wnętrz

Postprzez makowska » sobota, 10 listopada 2018, 13:51

A zaplanowałaś już może zakup nawilżacze powietrza, bo wydaje mi się, że warto zainwestować w coś takiego. Można wybrać fajny model takiego urządzenia. Niektórymi można nawet sterować za pomocą smartfona, co wydaje mi się świetnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach. Więc polecam zapoznać się z ofertą ceneo i jestem pewna, że wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.
makowska

Re: Dodatki do wnętrz

Postprzez Autonomia » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:41

Podczas urządzania mieszkania trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Nie ma co ukrywać, że dobrze dobrane dodatki to połowa sukcesu. Jeśli szukasz ciekawych rolet do wnętrza to zerknij na materiałowe rolety dzień noc. Producent tych rolet to polska firma DecoDesign. U nich możesz kupić solidne rolety wykonane z materiału o różnym kolorze i wzorze. Na stronie głównej firmy znajduje się katalog tkanin, więc można dobrać rolety stosownie do aranżacji mieszkania.
Autonomia

Postprzez » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:41

Powrót do Budowa i remont