budować się, czy kupić mieszkanie

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez felika » wtorek, 21 kwietnia 2020, 13:10

hej wszystkim. Podepnę się do wątku by nie zakładać nowego a w sumie tematyka się zgadza :) może ktoś się podzielić namiarem na dobrych architektów czy projektantów wnętrz, którzy działają na terenie Szczecina ? Do zaprojektowania prawie 100 metrowe mieszkanie na poddaszu ( odebrane niedawno od dewelopera).
felika

Postprzez » wtorek, 21 kwietnia 2020, 13:10

Postprzez ikara » środa, 22 kwietnia 2020, 13:02

hmm wiesz co zerknij sobie na ofertę firmy NMSZCZECIN https://projekt.nmszczecin.pl/ . Ja kupowałam od nich mieszkanie jakiś czas temu ale prowadza też jakby oddzielny projekt gdzioe właśnie kompleksowo zajmują się takim wykańczaniem mieszkań pod klucz. Od projektu poprzez jego realizację i nadzór nad tym. Działają prężnie a ceny ich usług wcale nie są wygórowane, myślę, ze warto sprawdzić :)
ikara

Postprzez janek33 » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 04:25

Jakbym to ja decydował to zawsze lepiej kupić mieszkanie niż budować.Takie jest moje zdanie.
janek33

Postprzez skye03 » wtorek, 28 kwietnia 2020, 10:03

To już tak naprawdę zależy od was. Na pewno trzeba sobie i jedną i drugą opcję przemyśleć. Dlatego uważam, że warto zrobić sobie rozeznanie w ofertach mieszkań/ domów. Przykładowo nowe mieszkania na sprzedaż szczecin znajdziecie tutaj tomaszewicz.pl. Jest tam ogromna oferta mieszkań, które są nowoczesne i znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach. Możecie sobie sprawdzić.
skye03

Postprzez tatwoj12 » czwartek, 30 kwietnia 2020, 14:08

A to zalezy jaki się ma budżet, jedni go mają a inni nie. Ja np zdecydowałam się na kupno mieszkania w Kielcach https://osiedlenagornej.pl I jestem bardzo zadowolona z lokalizacji i ceny.
tatwoj12

Postprzez martynna » piątek, 22 maja 2020, 14:15

Ja wolałam kupić mieszkanie na osiedlu Centro Ursus niż się budować bo działki wokół stolicy są bardzo drogie a gdzie jeszcze kasa na budowę domu, a poza tym mieszkania są dużo tańsze i w dużo lepszej lokalizacji niż domy
martynna

Postprzez Karo031 » piątek, 22 maja 2020, 19:51

Ja zdecydowanie jestem za budową domu! To super sprawa mieć swoj własny dom - nawet jeśli wiąze sie to z większymi kosztami niz mieszkanie, to moim zdaniem warto nawet trochę odczekać i uzbierać pieniądze, ale wybudować się:) Jeśli jesteście na etapie poszukiwań zaufanej i sprawdzonej ekipy budowlanej czy remontowej to gorąco wam polecam https://gut-bud.pl/ - takich specjalistów to ze świecą szukać, naprawde!
Karo031

Postprzez » piątek, 22 maja 2020, 19:51

Poprzednia strona

Powrót do Budowa i remont