Kredyt na remont

Kredyt na remont

Postprzez carolina91 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:18

Ile waszym zdaniem trzeba na remont salonu i kuchni? Warto brac pożyczkę w kredyt123?
Chciałabym po świętach zrobić generalny remont bo już nie mogę patrzeć na moje mieszkanie.
carolina91
 

Postprzez » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:18

 

Re: Kredyt na remont

Postprzez FrankieeFran » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:41

Jeżeli chodzi o generalny remont to na pewno sporo to wyjdzie. Na pewno będziesz wymieniać wszystkie meble. Najgorzej bedzie z kuchnią, myślę, że jak zmieścisz się w 12-13 tysiącach to będzie dobrze, z salonem może być łatwiej, więc tak z 20 000 złotych pożyczki to według mnie minimum. Co do samej firmy kredyt123 to uważam, że to dobry wybór. Ja tam pozyczałam 10 000zł na "nowe" auto i nic mnie tam nie zaskoczyło. W przypadku trochę większej pożyczki pewnie będzie to wyglądać tak samo
FrankieeFran
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 05:50

Re: Kredyt na remont

Postprzez Witkarrek » środa, 10 stycznia 2018, 12:42

A ja myślę, że w wielu przypadkach może wystarczy pożyczka taka do 10 000 tysięcy złotych. Ja jak miałem remont w swoim domu to korzystałem z opcji pożyczki od https://mikrorata.pl/pozyczki-on-line/ Zobaczcie sobie równiez co oni proponują, może akurat ta oferta będzie dla was jedną z lepszych. Jeżeli chodzi o pożyczki to nie ma co brać pierwszych lepszych
Witkarrek
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 17:30

Re: Kredyt na remont

Postprzez kordka » czwartek, 11 października 2018, 00:28

Wiesz co, wszystko zależy od tego jaki masz metraż i jak drogie sprzęty chcesz kupić. Mnie osobiście za kuchnię i salon wyszło ok. 25 000zł ale to było ze dwa lata temu, teraz się nie orientuję jakie są ceny. Ale jedno jest pewne - weź większy kredyt, aniżeli Ci się wydaje. Lepiej mieć za dużo, niż za mało. A co do kredyt 123 , to warto - już o nich słyszałam, nawet sąsiadka brała u nich kredyt i jest zadowolona.
kordka
 
Posty: 117
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 20:21

Re: Kredyt na remont

Postprzez miska699 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:21

Nie wiem, ja nigdy w życiu nie brałam kredytu, staram się ich unikać. Mogą przysporzyć naprawdę wielu problemów, szczególnie jeśli wpadnie się w pętle zadłużenia a o to nietrudno.
miska699
 
Posty: 14
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 11:32

Re: Kredyt na remont

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 25 listopada 2018, 15:01

Wszystko zależy co potrzebujesz, czy masz już kupiony sprzęt do kuchni lub chcesz wykorzystać stary. Trudno szacować nie wiedząc, co chcesz zrobić. Patrząc jednak po mojej kuchni, gdzie same meble kosztowały prawie 8 tysięcy, to chyba 10 Ci nie starczy :) Zastanów się, czy nie lepiej podzielić to sobie na etapy, choćby dwa, salon osobno i kuchnia osobno. Łatwiej by Ci się taki mniejszy kredyt spłacało.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Kredyt na remont

Postprzez Kordi33 » środa, 26 czerwca 2019, 08:17

Ostatnio na blogu https://kredytton.pl/ mieli bardzo dużo ciekawych artykułów o kredytach.
Kordi33
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:23

Re: Kredyt na remont

Postprzez monicx » czwartek, 8 sierpnia 2019, 00:54

Myślę, że w takim wypadku świetnie sprawdzi się pożyczka przez internet bez zaświadczeń. Jest to o tyle fajna forma pozyskania gotówki, że pieniądze otrzymujesz niemal od ręki i nie musisz zajmować się papierkowymi sprawami, jak w przypadku kredytów bankowych. Ja już nie raz korzystałam z tego typu pożyczek i uważam, że to bardzo fajna forma finansowania. :)
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: Kredyt na remont

Postprzez Kordi33 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 09:15

Kredyt to bardzo ciężki temat dla każdego z nas, warto jednak przeczytać sobie o
możliwościach, które możemy mieć w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak.
Na stronie https://jakwyjsczdlugow.pl/jak-przygoto ... i-kredytu/ możemy przeczytać bardzo ciekawy artykuł o konsolidacji kredytów - Polecam.
Kordi33
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:23

Re: Kredyt na remont

Postprzez Shinigami » wtorek, 20 sierpnia 2019, 09:43

Zależy jak wielkie masz mieszkanie lub dom oraz, jak wielkie są to pomieszczenia. Jeśli jednak to małe metraże, warto zastanowić się nad pożyczką pozabankową online. Pieniążki dostajesz szybko i łatwo. Sumy są takie, że to mniejsze remonty spokojnie pokryjesz. Idealna sprawa na te małe i średnie wydatki :)
Shinigami
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 16 sierpnia 2019, 10:31

Postprzez » wtorek, 20 sierpnia 2019, 09:43

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron