Szambo betonowe - ile kosztuje?

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Mylik » sobota, 9 czerwca 2018, 17:34

Interesuje Cie szambo betonowe cena, tak? To mozesz smialo zapytac tutaj - to firma, ktora od lat przeszlo 20 lat zajmuje sie produkcja szamb betonowych. Ich produkty spelniaja wszelakie normy, takze PZH oraz ISO. Spytaj ich smialo o wycene. Z tego co wiem, to takze zapelniaja profesjonalny oraz bezpieczny transport szamba na miejsce oraz jego montaz - juz na miejscu.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » sobota, 9 czerwca 2018, 17:34

 

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Jurki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:13

Ja na swojej działce do szamba używałem zwykłego betonu. Zdałem się na firmę http://www.cemex.pl/produkty-beton.aspx, która dobrała produkt i dowiozła gotowy w betonomieszarce, teraz Ci sami fachowcy dostarczają materiały na budowę domu moich rodziców. Serdecznie polecam, naprawdę wysoka jakość i profesjonalna obsługa.
Jurki
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:00

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez AgaWu » piątek, 6 lipca 2018, 12:43

Do szamba warto również zakupić sondę hydrostatyczną. U mnie ta: http://peltron.pl/produkty/sonda-hydrostatyczna-do-sciekow-plc64/ sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki niej poziom ścieków nas nie zaskoczy :)
AgaWu
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 13:18

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez zielonyGrochu » piątek, 27 lipca 2018, 21:30

Hmm no to zależy, bo szamba betonowe mogą być w różnych cenach :D mi udało się zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie jeśli patrzeć na stosunek ceny do jakości. Skorzystałem zarówno z usługi dowozu jak i montażu, który był gratis :) A szambo jest bardzo porządne i wytrzymałe, więc świetnie trafiłem!
zielonyGrochu
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2018, 21:20

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez janrudzki17 » czwartek, 9 czerwca 2022, 14:35

Jaka cena szamba 9 m2?

Budowa domu, szamba czy garażu to dalej budowa, dalej prace ziemne i teren budowy

Trzeba pamiętać o wynajęciu toalety dla pracowników, może być mała czy rzadko serwisowana ale jakaś musi być, poczytasz u mnie więcej o tym Wszystko o toaletach przenośnych
janrudzki17
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 9 czerwca 2022, 14:12

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Nikliński » poniedziałek, 13 czerwca 2022, 23:41

My wybraliśmy do siebie szambo betonowe jednokomorowe od firmy Pablox i jak najbardziej służy nam dobrze. Przy wyborze kierowaliśmy się tym, by szambo było porządnej jakości, to od Pablox posiada ściany o grubości 10 cm, jest bardzo szczelne, wewnątrz zabezpieczone mieszanką uszczelniającą i masą asfaltowo-kauczukową. Mamy zbiornik o pojemności 8000l, na dwie osoby i częstych gości funkcjonalny, zresztą w tej firmie szamba dostaniecie w dużym wyborze pojemności i doradzą wam przy wyborze, co wam się najlepiej sprawdzi.
Nikliński
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 25 stycznia 2022, 23:13

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez tlena » sobota, 30 lipca 2022, 16:00

Nie jest to drogi wydatek, ale znacznie lepsze jest wybranie przydomowej oczyszczalni ścieków. Sami ją posiadamy i zdecydowanie polecam. Dodatkowo zaopatruję się w biopreparaty do przydomowych oczyszczalni ścieków w sklepie internetowym https://sklep.ekozet.pl/. Zastosowanie biopreparatów ma na celu przyspieszyć rozkład tłuszczy, ogólnie oczyścić szambo i zniwelować nieprzyjemny zapach i potwierdzam skuteczność. Takie biopreparaty powinno się stosować także jak ma się szambo.
tlena
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Szambo betonowe - ile kosztuje?

Postprzez Dżej89 » poniedziałek, 3 października 2022, 06:14

Ostatnio rozmawiając z sąsiadem, dowiedziałem się, że oni już od dłuższego czasu stosują bakterie do oczyszczalni ścieków w swojej przydomowej oczyszczalni i nie mają problemów z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Więc chyba najwyższy czas, żeby również zacząć stosować takie preparaty, bo ostatnio co po chwilę mamy jakąś awarię.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Postprzez » poniedziałek, 3 października 2022, 06:14

 


Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron