Budowa domu

Budowa domu

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 18 listopada 2018, 13:56

Kiedy podejmujemy decyzję odnośnie budowy domu często nie jesteśmy świadomi, ile naszej energii, zaangażowania i całej masy kontaktów do różnych specjalistów będzie to wymagało.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » niedziela, 18 listopada 2018, 13:56

 

Re: Budowa domu

Postprzez RomanoP1 » czwartek, 29 listopada 2018, 03:59

Dzięki, sprawdzę! Ja mogę polecić sprawdzoną firmę do systemów ppoż. firestop.pl ! :) pozdrawiam!
RomanoP1
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2018, 03:53

Re: Budowa domu

Postprzez aureliaaa » piątek, 7 grudnia 2018, 10:55

Planuję budowę domu w stolicy. Nowoczesne wnętrza warszawa- korzystaliście może z biura architektonicznego Bauart Studio? Szukam opinii na ich temat, bo mają całkiem ciekawą ofertę!
aureliaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 7 grudnia 2018, 10:51

Re: Budowa domu

Postprzez Krzysiek Majewski » wtorek, 18 grudnia 2018, 10:13

Ja na szczęście budowę domu mam już za sobą - chwilami miałem tego już dość ;). Według mnie najważniejsze w przypadku budowy swojego własnego domu jest to, by nawiązać współpracę z firmami, które rzeczywiście byłyby w stanie pomóc w wykonaniu wszystkich najważniejszych zadań. Sporo problemu pojawia się już na etapie przygotowania działki budowlanej, więc jak najbardziej zachęcam do zainteresowania się ofertą firmy Tor-Bud (http://www.tor-bud.pl/budownictwo-przemyslowe.html), która dzięki temu, że posiada dostęp do najwyższej jakości urządzeń, jest w stanie przeprowadzić wszelkie prace w sposób naprawdę bardzo solidny.

:wink:
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Budowa domu

Postprzez gabi4 » czwartek, 20 grudnia 2018, 15:33

Jeżeli dojdziesz do momentu stawiania ścian w domu, to na pewno przydadzą Ci się tego typu bloczki https://www.betor.pl/bloczki-silka/ Wybór dobrych materiałów budowlanych jest bardzo istotny i przyczynia się on do końcowego efektu budowy.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Budowa domu

Postprzez edna2 » piątek, 21 grudnia 2018, 12:53

My z mężem już jesteśmy po wybudowaniu domu :D Mieliśmy spory problem co do wyboru firmy z przeprowadzkami, ponieważ jest dużo tego i nie wiedzieliśmy, którą wybrać, a słyszeliśmy nie raz od znajomych, jak bardzo czasami byli nie zadowoleni, kiedy uszkadzali jakieś meble itp... A to jest najgorsze co może być :? Koniec końców zdecydowaliśmy się na https://www.przeprowadzki-fus.pl/ , bo przekonał nas krótki termin realizacji i ich doświadczenie, ponieważ są na rynku już 18 lat :o
edna2
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 12:28

Re: Budowa domu

Postprzez Milosz5 » piątek, 21 grudnia 2018, 19:27

Takich decyzji nie powinno się podejmować pochopnie.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Budowa domu

Postprzez karolinamalilie » sobota, 22 grudnia 2018, 13:09

O ile budowanie domu już jest zaraz za mną - zima tak łaskawa :P to stoję przed wyborem mebli do wnętrza. Osobiście zakochałam się w tych meblach : meblefann.pl ale może ktoś ma coś jeszcze? Albo co sądzi o tych? :)
karolinamalilie
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 22 grudnia 2018, 13:07

Re: Budowa domu

Postprzez Zuza » piątek, 28 grudnia 2018, 19:55

Co prawda nie budowaliśmy od podstaw lecz tylko remontowaliśmy dom rodziców ale zdaję sobie sprawę z ogromem prac, i rzeczy z tym związanych. U nas najbardziej trudnym tematem okazał się remont dachu. Wszystko trzeba było robić od podstaw, a najgorszy był wybór materiałów z tak szerokiej oferty jaka jest na rynku. Całe szczęście, nasz majster przyszedł nam z pomocą i polecił nam dachówkę ceramiczną Simpla od Creatona https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla. Dachówka wielkoformatowa, którą szybko się układa, a co najważniejsze producent cały czas stara się ją ulepszyć i w tym roku została oddana do użytku jej ulepszona wersja. Dachówka na dachu w pięknej glazurowanej formie pięknie się prezentuje i ukazuje nowe oblicze naszego domu.
Zuza
 

Re: Budowa domu

Postprzez rox4 » środa, 2 stycznia 2019, 10:02

Szukam wszelkich wskazówek, dotyczących ocieplenie domu ;/ mójw ykonawca raczej nie zmaierza mi ich udzielić dlatego... proszę powiedzieć, który z systemów lub materiałów będzie najlepszy norgpol.pl??
rox4
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2019, 10:01

Postprzez » środa, 2 stycznia 2019, 10:02

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron