Wybór betonu, podstawa

Wybór betonu, podstawa

Postprzez karolina147 » środa, 9 stycznia 2019, 10:50

Stoję przed wyborem betonu towarowego, nie jestem obeznana w temacie dlatego mam takie pytanie, czy ktoś się orientuję na co zwrócić uwagę? Mam znanego budowlańca, który od lat poleca i korzysta z znanego na Śląsku producenta betonu https://www.zelbetex.pl/beton/ :wink: Sprawdzałam opinie w sieci i również okazuje się, że polecają Żelbetex.
A jakie jest Wasze zdanie, może ktoś obeznany bardziej w temacie? :D
Pozdrawiam :wink:
karolina147
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 10:35

Postprzez » środa, 9 stycznia 2019, 10:50

 

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez Carmel89 » sobota, 19 stycznia 2019, 15:17

Przyznam się, że w takich tematach to ja jestem całkowicie zielona. Jedynie co mogę nakierować Cię na beton firmy https://www.cemex.pl/beton.aspx , że możesz sobie tam przejrzeć oferty. Z tego co pamiętam właśnie tam brat zamawiał beton do budowy swojego domu i chwalił sobie ich pod względem wysokiej jakości. Myślę, że i ty może znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. Tam nawet masz opisane poszczególne typu betonu.
Carmel89
 

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez Ewakuacja » wtorek, 19 lutego 2019, 10:54

No właśnie takie podstawy są bardzo ważne. Nie można rozpoczynać budowy z użyciem złych i nie dość dobrych materiałów budowlanych. Ta firma http://www.betor.pl/bloczki-betonowe/ ma dobrej jakości beton i również bloczki betonowe. Dobrze sprawują się przy budowach różnego rodzaju.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez janek18slo » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:34

Jeżeli poszukujesz dobrego betonu do swojego oczka to polecam firmę ze Śląska betoniarnia bielsko. Fachowcy przez duże F!
janek18slo
 

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez zespół_eBeton » wtorek, 2 kwietnia 2019, 21:28

Dzień dobry,

przede wszystkim, rozpoczynając budowę domu warto pamiętać o takich kwestiach, jak stworzenie drogi dojazdowej dla samochodów dostawczych oraz betonomieszarki czy wywrotki. Warto stworzyć trwały i wytrzymały dojazd dla betonomieszarki, ponieważ jest to jeden z cięższych pojazdów, które przyjeżdżają na teren budowy.
Zachęcam do zapoznania się ze stroną eBeton.pl, która oferuje usługi pośrednictwa w zamawianiu betonu online. Na naszej stronie znajdą Państwo różnie rodzaje betonów zarówno półsuchych (klasa konsystencji V1 lub V2), dostarczanych wywrotką, jak i ciekłych (klasa konsystencji S3) - dostarczanych betonomieszarką.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl
zespół_eBeton
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 2 kwietnia 2019, 21:19

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez Ade » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 14:01

Jaki jest koszt takiego zamówienia betonu online? czy coś się na tym oszczędza?
Ade
 

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez zespół_eBeton » czwartek, 11 kwietnia 2019, 17:43

Dzień dobry,
cena betonu zależna jest od adresu dostarczenia - liczona jest odległość betoniarni w danym rejonie do miejsca odbioru zamówienia. Koszt podsypki cementowo-piaskowej PCP 150, dostarczonej na przykład do Katowic, wynosić będzie 122zł/m3 + cena dostawy: 500zł. Oczywiście, cena może okazać się niższa lub wyższa. Na stronie www.ebeton.pl mają Państwo możliwość wyznaczenia dnia oraz przedziału czasowego dostawy, wraz z dodatkowymi usługami - kontrolując przez cały proces zamówienia koszt jego realizacji.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl
zespół_eBeton
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 2 kwietnia 2019, 21:19

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez Lerer » wtorek, 23 kwietnia 2019, 18:04

a ktoś z Was wie, jak to jest z dolewaniem wody do betonu? Bo słyszałem różne, sprzeczne opinie?
Lerer
 

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez zespół_eBeton » wtorek, 30 kwietnia 2019, 19:03

Dzień dobry,
absolutnie nie powinno się dodawać wody do betonu w celu ułatwienia sobie pracy. Jest to ryzykowny zabieg, który może obniżyć poziom wytrzymałości oraz ścieralności betonu. Ponadto dodawanie większej ilości wody do betonu spowoduje segregację składników mieszanki, a sam proces wiązania stanowczo się wydłuży.
Aby mieszanka betonowa była bardziej ciekła, można ją jedynie wymieszać z superplastyfikatorami, przeznaczonymi do tego środkami chemicznymi.
Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, polecam artykuł znajdujący się na naszej stronie: https://ebeton.pl/blog/nie-dolewaj-wody ... -to-innym/
W razie pytań jesteśmy do Pana dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl
zespół_eBeton
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 2 kwietnia 2019, 21:19

Re: Wybór betonu, podstawa

Postprzez Mirei » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:52

Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić, czy na moją działkę jest możliwość dowozu betonu zamówionego przez internet na państwa stronie?
Mirei
 

Postprzez » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:52

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron