Drewno na taras

Drewno na taras

Postprzez AnnaES » czwartek, 10 grudnia 2015, 10:18

Wiosną chcemy z mężem wykończyć taras w naszym nowym domku, bardzo podoba mi się drewno położone na tarasie. Zaczęłam szukać firmy która wykonuje takie usługi i znalazłam http://centrumparkieciarza.pl/tarasy/drewniane/. Wizualnie wygląda to świetnie, już nie mogę doczekać się swojego tarasu. A wy jakie macie tarasy??
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Postprzez » czwartek, 10 grudnia 2015, 10:18

 

Re: Drewno na taras

Postprzez krystynazgazowni » piątek, 14 kwietnia 2017, 12:59

Mój taras jest dopiero w planach, ale myślę że położę jakieś deski, do końca nie wiem jakie ale deski. Problem jest z bramka i ogrodzeniem tarasu, balustradami. Jakie macie balustrady, drewniane czy stalowe ? Ja chciał bym coś ze stali potworzyć, z zawodu jestem spawaczem i dam sobie rade tylko zatrzymałem się bo widzę że brakuje mi kilku materiałów do spawania, prośba do Was czy macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie takie materiały mógł bym kupić ?Myślałem o nich http://www.mei-stal.com.pl znajomy mi mówił o nich, bo korzystał z ich usług, ale jeżeli macie coś sprawdzonego to będę wdzięczny.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Drewno na taras

Postprzez Judyta » czwartek, 4 maja 2017, 21:38

Nie mam domu żeby zrobić sobie taki taras ale rzeczywiście ładnie to wygląda.
Judyta
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2017, 21:35

Re: Drewno na taras

Postprzez Taldeer » czwartek, 6 lipca 2017, 03:44

Dobre drewno na taras wymaga bardzo dobrej opieki. Zresztą dbanie o drewniane konstrukcje wymaga wiele wysiłku, a i tak nie zawsze uda nam się przed wszystkim uchronić. Przecież pojawiają się takie zagrożenia jak owady drzewne, korniki etc. Należy wiedzieć jak zwalczyć szkodniki w drewnie i nie bać się pomocy fachowców!
Taldeer
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 4 lipca 2017, 21:12

Re: Drewno na taras

Postprzez Szamek » niedziela, 17 września 2017, 10:58

Tak, potrzebuje opieki i konserwacji, jednak wygląda bardzo ładnie. Ja pamiętam jak swój taras w domu kończyłem sam i tak, był on drewniany. Właśnie wtedy doszło do mnie jak ważna jest wytrzymałość sprzętu do obróbki drewna i czym tak naprawdę jest stelit, w tym momencie nie kupił bym żadnej innej piły tylko właśnie tej wzmocnionej ;) przekonałem się na własnej skórze, że dobry i wytrzymały sprzęt to podstawa przy pracy
Szamek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 12:10

Re: Drewno na taras

Postprzez Dodlo » poniedziałek, 25 września 2017, 12:00

Ja mam taras wykonany z drewna, więc mogę ci doradzić, być regularnie dbała o niego. Podstawą jest impregnacja drewna, ja stosuję http://drewnochron.pl/Produkty/Impregnaty , bez tego szybko się zniszczy z powodu deszczów i zimna. problemem mogą być także szkodniki.
Dodlo
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 10:34

Re: Drewno na taras

Postprzez Yurei » wtorek, 3 października 2017, 01:56

Uwielbiam pracę z drewnem. Taki tarasto niezły rarytas – jest się czym pochwalić przed znajomymi! Zresztą jest on pewnie bardzo wygodny i stylowy – same plusy. Bez dobrej piły niczego się nie zdziała - warto pamiętać, że stelitowanie pił to podstawa!
Yurei
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 3 października 2017, 00:29

Re: Drewno na taras

Postprzez Kisza » czwartek, 5 października 2017, 15:57

Jak dla mnie drewno na tarasie to świetna opcja. Przy czym jednocześnie warto zastanowić się także nad wyborem odpowiedniej balustrady. Sama jakiś czas temu, szukając tego typu produktów, natrafiłam na bardzo fajną ofertę w Kobamet https://www.kobamet.pl/ . Producent ten prowadzi sprzedaż m.in. balustrad ze stali nierdzewnej, które świetnie się prezentują, a jednocześnie są one wysokiej jakości.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Drewno na taras

Postprzez jutka » czwartek, 1 marca 2018, 15:43

Takie tarasy są piękne.
jutka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2018, 15:42

Re: Drewno na taras

Postprzez zamknietaforteca » poniedziałek, 12 marca 2018, 14:34

Są piekne, ale nie wszyscy muszą mieć takie same, osobiście wolę wykładziny winylowe - i to jest dobre dla mnie, ale wiem, że podoba się wielu
zamknietaforteca
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 14:28

Postprzez » poniedziałek, 12 marca 2018, 14:34

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron