Moja łazienka

Moja łazienka

Postprzez lejla7 » wtorek, 9 lipca 2019, 19:48

Od jakiegos czasu, chodzi za mną dosc spory remont lazienki... macie polecone firmy, ktore sa wstanie sprostac nastepujacym wymaganiom?

Nowoczesnie, ale nie za duze pieniadze. Z klasa, dosmakowane i na pewno nie z przesada.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Postprzez » wtorek, 9 lipca 2019, 19:48

 

Re: Moja łazienka

Postprzez trzy32 » środa, 10 lipca 2019, 09:17

Nie wiem dlaczego, ale w myśl od razu nasunęła mi się ciekawa firma Harimex. Mają naprawdę interesujące aranżacje, które wykonują całkowicie sami. Dodatkowo, korzystają z wielu rozwiązań według europejskich standardów, a co lepsze - mają od nich także produktu. :mrgreen:
trzy32
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:18

Re: Moja łazienka

Postprzez KamilaW » czwartek, 11 lipca 2019, 06:18

Szukasz jakieś konkretnej ekipy, która wykona ten remont, czy firmy w której kupisz potrzebne materiały? Jeśli chodzi o to pierwsze to podpowiedz jeszcze skąd jesteś :) jak o drugie to nowoczesne, z klasą i w przystępnej cenie są na pewno płytki Domino https://www.ceramika-domino.pl/pl/ od producenta Grupy Tubądzin. Mają nie tylko płytki podłogowe, ale też dekory ścienne i listwy. A wyposażenie? To już zależy od predyspozycji - czy stawiasz na indywidualnych dostawców, czy może przypadną Ci do gustu gotowe aranżacje dostępne w typowych marketach sieciowych.
KamilaW
 

Re: Moja łazienka

Postprzez lejla7 » czwartek, 11 lipca 2019, 09:54

KamilaW napisał(a):Szukasz jakieś konkretnej ekipy, która wykona ten remont, czy firmy w której kupisz potrzebne materiały? Jeśli chodzi o to pierwsze to podpowiedz jeszcze skąd jesteś :) jak o drugie to nowoczesne, z klasą i w przystępnej cenie są na pewno płytki Domino https://www.ceramika-domino.pl/pl/ od producenta Grupy Tubądzin. Mają nie tylko płytki podłogowe, ale też dekory ścienne i listwy. A wyposażenie? To już zależy od predyspozycji - czy stawiasz na indywidualnych dostawców, czy może przypadną Ci do gustu gotowe aranżacje dostępne w typowych marketach sieciowych.


Ooo dziękuje Ci bardzo, na pewno sprawdzę :)
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Moja łazienka

Postprzez lejla7 » czwartek, 11 lipca 2019, 09:56

trzy32 napisał(a):Nie wiem dlaczego, ale w myśl od razu nasunęła mi się ciekawa firma Harimex. Mają naprawdę interesujące aranżacje, które wykonują całkowicie sami. Dodatkowo, korzystają z wielu rozwiązań według europejskich standardów, a co lepsze - mają od nich także produktu. :mrgreen:


Okej... a powiesz coś więcej na ich temat? Bo przyznam szczerze, oni odpowiadają w mój gust i wpasowują się wprost idealnie do stylistyki, która jest dla mnie istotna!
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Moja łazienka

Postprzez Janowski » czwartek, 11 lipca 2019, 12:12

Hej! Mamy w planach remont łazienki, nowe płytki oraz wanna wolnostojąca. Czy ktoś z Was odważył się samodzielnie zrobić taki remont? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Każda rada się przyda :D. Dziękuje :D.
Janowski
 
Posty: 116
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 09:39

Re: Moja łazienka

Postprzez trzy32 » piątek, 12 lipca 2019, 10:34

lejla7 napisał(a):
trzy32 napisał(a):Nie wiem dlaczego, ale w myśl od razu nasunęła mi się ciekawa firma Harimex. Mają naprawdę interesujące aranżacje, które wykonują całkowicie sami. Dodatkowo, korzystają z wielu rozwiązań według europejskich standardów, a co lepsze - mają od nich także produktu. :mrgreen:


Okej... a powiesz coś więcej na ich temat? Bo przyznam szczerze, oni odpowiadają w mój gust i wpasowują się wprost idealnie do stylistyki, która jest dla mnie istotna!


Jasne! Przede wszystkim stawiają na produkty wyższej jakości - tak zwane premium. Ale każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Działają na rynku polskim, ale mają wiele współprac z europejskimi firmami. Stawiają na elegancję i najwyższej klasy styl, który na pewno będzie Ci odpowiadać, jeśli doceniasz nowoczesny look oraz szukasz perfekcjonizmu. Coś jeszcze chcesz wiedzieć? :)
trzy32
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:18

Re: Moja łazienka

Postprzez antoniczek » niedziela, 14 lipca 2019, 07:32

Ja już mam dość klasycznej, polskiej łazienki. Chcę mieć taką, jak spotykam w nowoczesnych hotelach w różnych częściach Europy. Projekt oddałem w ręce https://anidea.pl/ by moja wizja została spełniona i teraz czekam na efekty. Mam nadzieję, że wyjdzie nowocześnie i schludnie.
antoniczek
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 13 lipca 2019, 21:21

Re: Moja łazienka

Postprzez RafalM » poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:56

W łazience warto zadbać o grzejnik dekoracyjny, ja korzystałem u siebie ze strony https://mat-dom.pl/grzejniki-dekoracyjne/ mają tam bardzo ciekawą ofertę grzejników i nie tylko.
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Moja łazienka

Postprzez lejla7 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:15

antoniczek napisał(a):Ja już mam dość klasycznej, polskiej łazienki. Chcę mieć taką, jak spotykam w nowoczesnych hotelach w różnych częściach Europy. Projekt oddałem w ręce https://anidea.pl/ by moja wizja została spełniona i teraz czekam na efekty. Mam nadzieję, że wyjdzie nowocześnie i schludnie.


Zerknę na ich propozycję, dzięki ;)
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Postprzez » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:15

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron