kuchnia na wymiar

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Jagoda1 » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 20:38

W mojej kuchni na wymiar na pewno nie zabraknie piekarnika osobno, który będzie wpasowany tak, by odpowiadał do mojego niskiego wzrostu. Myślałam też o wbudowanej wyciskarce, ale koleżanka pokazała mi produkt od MUKE i stwierdziłam, że skoro można ją złożyć do szafki, wystarczy mi jedynie miejsce na nią. Co jeszcze w niej mi się spodobało, to łatwe mycie wodą, jak i to, że jest jednym z najcichszych modeli na rynku. Na pewno ją sobie sprawię ;p .
Jagoda1
 

Postprzez » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 20:38

 

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Roarrra » niedziela, 24 czerwca 2018, 09:39

Ja już nie mogę się doczekać jak moja kuchnia będzie wyglądać. Wybraliśmy bardzo nowoczesny projekt. Nie było na szczęście problemu z doborem dodatków do kuchni. Nawet idealnie pasujący okap dobraliśmy przez neta https://www.sferis.pl/okapy-1914 Teraz jest cała masa dostępnych różnych modeli, wzorów i kolorów na takiego rodzaju rzeczy
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Leika » niedziela, 26 sierpnia 2018, 11:55

A jakie podłogi dajecie sobie w kuchni? Ja zastanawiam się nad http://www.podlogiswiata.pl/oferta/podl ... -warstwowa , taka podłoga dwuwarstwowa jest bardzo wytrzymała. Warto ją w tym wypadku zastosować na całe mieszkanie lub na cały dom. Bardzo to fajnie wygląda i bardzo dobrze się sprawuje. Macie taką może w swoich domach?
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Kieres » środa, 5 września 2018, 12:11

Kuchnia na wymiar to często najlepsze rozwiązanie. Sam mam meble tego typu u siebie, od firmy Em-meble i jestem zadowolony z efektu. Wszystko wygląda ładnie, jest solidne i wygodne w użytkowaniu.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Graszka » piątek, 23 listopada 2018, 13:02

Ja jestem projektantką wnętrz i z czystym sumieniem mogę polecić firmę Modnestol druga strona Modnestol -Sosnowiec. Wcześniej miałam wiele przebojów z podwykonawcami i wkońcu mam święty spokój. Wszystko dogadane i terminy dotrzymane :)
Graszka
 

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Shimer » piątek, 8 marca 2019, 09:29

A co chcecie u siebie postawić na podłogę? Ja tak myślę nad płytkami. Czytałam ostatnio artykuł https://www.female.pl/artykul/18841-jak ... -podlogowe i mnie zainspirował. Przede wszystkim spodobały mi się tam podstawie informacje odnośnie płytek. Jakie są ich zalety? Specyfika? Dlaczego warto postawić na płytki itd.
Shimer
 

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Strelka » środa, 13 marca 2019, 17:55

Jeśli urządzacie swoją kuchnie to powinniście również zapoznać się z propozycjami od firmy https://hefra.pl Mają tu bardzo duży wybór elementów galanterii stołowej w tym także i eleganckich zestawów sztućców. Wedlug mnie takie akcesoria powinny obowiązkowo znaleźć się w każdym domu :)
Strelka
 
Posty: 111
Dołączył(a): środa, 18 kwietnia 2018, 16:31

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez soraa » sobota, 21 grudnia 2019, 22:13

Niedawno robiliśmy mały remont i wymieniliśmy część sprzętu agd, kupiłam nową płytę kuchenną i okap. Wybrałam sprzęty od electrolux, okap można połączyć z kuchnią i wtedy sam się włączy, u mnie to zawszee był problem bo wiecznie zapominałam okap włączyć
soraa
 

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez Sjena » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:41

Kuchnia na wymiar to szansa na dostosowanie jej pod własne oczekiwania. Warto stawiać na nowoczesne rozwiazania - sprawdź propozycje na stronie archiweb - to strona która jest bogata w nowoczesne i praktyczne rozwiazania architektoniczne. Ja od siebie polecam wyspę kuchenną, bo to bardzo przydatna rzeczw każdej kuchni :)
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: kuchnia na wymiar

Postprzez maurycy32 » wtorek, 11 lutego 2020, 08:42

Swoją kuchnię oddałem w ręce specjalistów ze Studio Loko i teraz łapie się na tym, że za długo tam przesiaduję :mrgreen:
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Postprzez » wtorek, 11 lutego 2020, 08:42

 

Poprzednia strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron