Jaki monitoring domu?

Jaki monitoring domu?

Postprzez Alf » poniedziałek, 13 lutego 2017, 00:13

Witam. Mam pytanie do wszystkich, którzy budują dom lub już się wybudowali. A mianowicie, jak zabezpieczacie swój dom? Jaki macie, lub zamierzacie mieć system ochrony? Ja zastanawiam się nad monitoringiem lub samym alarmem przez roztawienie czujek. U mnie takie rzeczy oferuje Impuls http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/, ale nie wiem na co się zdecydować. Co będzie najskuteczniejsze a jednocześnie proste w obsłudze?
Alf
 

Postprzez » poniedziałek, 13 lutego 2017, 00:13

 

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez podatka » czwartek, 22 czerwca 2017, 05:43

Monitoring w domu jest drogi, ale tym bardziej powinien byc najlepszej jakości. W końcu ma nas chronić, prawda? Jak Cię nie stać na taki sprzęt i myślisz o pozyczce, to kliknij tutaj . Na stronie credy zobaczysz jak można pobrać pożyczkę przez internet, bez zbędnych zaświadczeń oraz kosztów. pomyśl o bezpieczeństwie swoich bliskich na to warto wziąć zobowiązanie finansowe.
podatka
 

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 19 października 2017, 13:11

Monitoring przede wszystkim pasuje do firmy, jednak jeśli masz sporą posiadłość lub jest ona wysoko wartościowa warto zainwestować w dodatkowe środki ostrożności. Dlatego polecam wam firmę, która odpowiednio zajmie się dla was monitoringiem czyli tzw. telewizją przemysłową, korzystałem z ich usług do mojej firmy.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez Leon » poniedziałek, 6 listopada 2017, 07:24

Można spróbować na własną rękę, kupić kamerkę i ustawić monitoring. Jednakże, jeżeli faktycznie masz dużo wartościowego staffu, to polecam Ci monitoring jakiejś firmy ochroniarskiej, np. Konsalnet, to chyba jedyna którą znam ; p Plusem takiego rozwiązania jest przede wszytskim ciągła kontrola i szybka reakcja ochroniarzy w czasie włamania.
Leon
 

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez Leon » poniedziałek, 6 listopada 2017, 07:25

Leon napisał(a):Można spróbować na własną rękę, kupić kamerkę i ustawić monitoring. Jednakże, jeżeli faktycznie masz dużo wartościowego staffu, to polecam Ci monitoring jakiejś firmy ochroniarskiej, np. Konsalnet, to chyba jedyna którą znam ; p Plusem takiego rozwiązania jest przede wszytskim ciągła kontrola i szybka reakcja ochroniarzy w czasie włamania.

Dodatkowo monitoring budynków to nie muszą być tylko kamery, ale również czujniki ruchu, które obecnie uważam za najlepsze rozwiązanie.
Leon
 

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez glucio » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:59

Oczywiście, że tak, jednak teraz większość kamer ma wbudowany taki czujnik ruchu, więc kompletnie nie widzę powodu by kupować taki sam czujnik, sprawdz jakimi technologiami dysponują ABIT, by zdać sobie sprawę co oznaczają profesjonalne kamery słupsk
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez Żabka1 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 12:29

Wiem że moja znajoma nie dawno taki zestaw zamontowała u siebie w domu jak i na posesji https://elektromaniacy.pl/product-pol-5 ... D-1TB.html Kilka razy już ją okradli, więc zdecydowała się na monitoring. Sam widok kamer już odstrasza potencjalnych złodziei, także nawet atrapy byłyby dobrym rozwiązaniem, ale w razie w lepiej mieć nagrany obraz.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez barnej » piątek, 25 maja 2018, 19:52

Montaż monitoringu wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu. O ile cały proces instalacyjny można przeprowadzić metodą prób i błędów, to uważam, że najwięcej czasu trzeba poświęcić na sam wybór sprzętu. Ja na szczęście mam kolegę montera, który polecił mi, żeby zamówić elektronikę i moduły sfp na https://sklep.comel-it.com/moduly-sfp_776 a kamerki nabyłem u niego w sklepie.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez oksana » piątek, 20 lipca 2018, 03:03

Jeśli chodzi o firmę Impuls sp. z o.o., której tutaj link zapodałeś, to myślę że dobrze trafiłeś. Moja przyjaciółka posiada system alarmowy oparty właśnie na czujnikach ruchu. Obsługa bardzo prosta i stały kontakt z firmą. Jest zadowolona z ochrony.
oksana
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 11 października 2016, 08:05

Re: Jaki monitoring domu?

Postprzez krystynazgazowni » środa, 15 sierpnia 2018, 13:29

Może po prostu udaj się do firmy, która się tym zajmuje i niech oni Ci coś doradzą? Moim zdaniem tak byłoby najlepiej. By zobaczyli Twoją posiadłość i zaprojektowali najlepszy system monitoringu. Ja korzystałam z pomocy firmy http://www.instalproject.pl/ i wszystko jest super.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Postprzez » środa, 15 sierpnia 2018, 13:29

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron