Malowanie ścian

Re: Malowanie ścian

Postprzez Psytka » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:28

Faktycznie malowanie ścian najlepiej wykonać agregatem do malowania. Bardzo dobry sprzęt tego typu oferuje sklep http://budmar-mb.pl/pl/ . Tu znajdziecie agregaty, którymi można rozprowadzić na każdej powierzchni farbę, emalię czy lakier. Dzięki wykorzystaniu agregatu malowanie jest szybsze i dokładniejsze a powierzchnia lepiej pokryta.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:28

 

Re: Malowanie ścian

Postprzez Felicja » środa, 24 kwietnia 2019, 12:29

A rozważałaś może artystyczne malowanie ścian? Usługa ta cieszy się dziś coraz większą popularnością zwłaszcza u osób, którym zależy na tym, by ich wnętrze było możliwie jak najbardziej oryginalne. W dzisiejszych czasach można mieć w swym salonie ręcznie malowane dzieło sztuki. Chyba warto skorzystać z takiej okazji, w końcu wystrój naszego domu sporo mówi o naszym guście.
Felicja
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2019, 12:23

Re: Malowanie ścian

Postprzez Grzesiek112 » wtorek, 4 czerwca 2019, 08:43

Cześć wszystkim ;) Ostatnio przekonałem się, jak ważny jest dobór odpowiedniej farby do ścian Co prawda kupiłem ją w sklepie internetowym, ale właśnie tam opisali poszczególne właściwości każdej z farb i wybrałem dla siebie najlepszą. O słusznym wyborze przekonałem się, gdy mój syn wylał sok z czarnej porzeczki na białą ścianę... Dobrze, że wybrana przeze mnie farba miała odpowiednie właściwości na ścieranie i szorowanie. Po plamie nawet śladu nie widać :wink: Wybierajcie dobre i sprawdzone farby, renomowanych firm bo czasem z pozoru tania farba może was dużo kosztować :wink:
Grzesiek112
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:47

Re: Malowanie ścian

Postprzez Dariusz Kowalski » poniedziałek, 22 lipca 2019, 12:02

Powiem Wam, że ja już od jakiegoś czasu myślę o zakupie sprzętu do malowania natryskowego. Mam dość już tradycyjnego i powolnego sposobu malowania. Myślę nad tym pistoletem https://krautzberger.pl/aparaty-pistolety-natryskowe/
Dariusz Kowalski
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 22 lipca 2019, 08:11

Re: Malowanie ścian

Postprzez dużaa » sobota, 15 lutego 2020, 17:35

O widzę, że u was remonty, remonty :). I ja w tym roku planuje przeprowadzić kilka zmian. Przede wszystkim muszę odświeżyć ściany, ponieważ już strasznie wyglądają. Wiadomo jak jest z dziećmi to tam coś porysują, dotkną, to coś innego wykombinują. Dlatego interesuje mnie naprawdę dobra farba do ścian. Taka, która pozwoli mi na efektywne oczyszczenie potem ściany.
dużaa
 
Posty: 36
Dołączył(a): środa, 29 stycznia 2020, 08:49

Re: Malowanie ścian

Postprzez Scofield » wtorek, 14 kwietnia 2020, 11:09

Sam także ostatnio malowałem ściany wewnątrz mieszkania, ale robiłem to metodą tradycyjną. Aby ściany wyglądały dobrze najważniejsze jest dobranie odpowiedniej farby. Ja zdecydowałem się na lateksową farbę matową Semilatex marki Sempre http://semprefarby.pl/pl,19,9,49,produkty-do-wnetrz-semilatex.html . Farba jest bardzo wydajna i idealnie nadaje się do krycia innych powłok malarskich. Produkt bardzo dobry jakościowo w naprawdę przystępnej cenie.
Scofield
 
Posty: 61
Dołączył(a): czwartek, 23 stycznia 2020, 13:23

Re: Malowanie ścian

Postprzez Trinity67 » piątek, 17 kwietnia 2020, 14:08

Teraz jest dobry moment kiedy robi się ciepło, żeby nieco odświeżyć ściany. Przyda się mały powiew świeżości. My teraz szukamy dobrej farby, żeby pomalować sypialnię na jakiś kolor (farby beckers kolory). Chciałabym mieć tam jakiś ciepły, kojący kolo, przy którym miłoby się zasypiało.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Malowanie ścian

Postprzez MarekTr » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 12:48

Ja przy malowaniu domu wynająłem sobie agregat malarski z tej strony https://techmal.pl/wypozyczalnia i udało mi się wszystko pomalować bardzo szybko. Dlatego jak ktoś ma dużo malowania to taki agregat to może być dobry pomysł.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Malowanie ścian

Postprzez moks » czwartek, 4 czerwca 2020, 10:12

a która według was farba do ścian jest najbardziej kryjąca i rzeczywiście ładnie się maluje bez zbędnych korekt itd? Zależy mi na tym aby farba miała dobre krycie, aby po dwóch warstwach kolor był idealny, równy i intensywny a nie miał przebicia. poza tym ma być zmywalna. co zatem proponujecie?
moks
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 4 czerwca 2020, 09:58

Re: Malowanie ścian

Postprzez Szefowax » wtorek, 8 września 2020, 07:47

A co powiecie na efekty dekoracyjne na ścianach ? Na stronie: https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty ... rukturalne znalazłam ofertę farb strukturalnych i coraz poważniej zastanawiam się nad ich zakupem. Zanim jednak się zdecyduję chcę się upewnić, że to dobry wybór.
Szefowax
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 8 września 2020, 07:16

Postprzez » wtorek, 8 września 2020, 07:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron