Rolety czy zasłony

Rolety czy zasłony

Postprzez Aurora » wtorek, 7 marca 2017, 21:47

Co według was jest lepszą opcją dla bardziej nowoczesnych wnętrz:rolety czy zasłony?
Aurora
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 7 marca 2017, 21:42

Postprzez » wtorek, 7 marca 2017, 21:47

 

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez Mirela » wtorek, 14 marca 2017, 10:17

Mnie o wiele bardziej podobają się zasłony.
Mirela
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2017, 09:15

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez milka » czwartek, 16 marca 2017, 10:20

Mi też bardziej podobają się po prostu zwykłe, jakieś proste firany i zasłony. Do rolet jakoś nie mogę się przekonać, po jakimś czasie żółkną, urywają się te sznurki itd. A firany jak Ci się znudzą to szybko wymieniasz i po problemie.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez CzikenM » środa, 22 marca 2017, 14:57

Zdecydowanie mój wybór pada na rolety. Ostatnio kupiłem stylowe rolety typu dzień - noc na https://www.domondo.pl/, które zamontowałem w salonie. Są bardzo estetyczne i pasują do nowoczesnych wnętrz. Zasłony zawsze kojarzyły mi się z pomieszczeniami urządzonymi tradycyjnie.
CzikenM
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 09:46

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez glucio » środa, 27 września 2017, 20:19

Zasłony już zdecydowanie wyszły z mody i nie są zbyt dobrym wyborem, tym bardziej gdy mieszkanie jest umeblowane nowocześnie. Jeżeli szukasz rolet, to koniecznie sprawdź https://www.sobimex.pl/ mają spory wybór
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez Mylik » sobota, 16 grudnia 2017, 19:25

hmm a moze cos zupelnie innego? A mianowicie verticale. Nie wiecie co to jest? Juz sluze pomoca - spojrzcie: http://www.reflexscreen.pl/verticale-warszawa.html
Nowoczesne, proste w obsludze, niepalne oraz wytrzymale - doskonale zarowno do domu jak i do biura.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez ulunia » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:13

Moim zdaniem zasłony nie są już teraz tak popularne jak parę lat temu. Teraz lepszym rozwiązaniem są decodesign - rolety zaciemniające Można je dopasować kolorem do wystroju danego pomieszczenia, zamówić na wymiar. Nie tylko ograniczą dostęp światła, ale też obniżą temperaturę.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez Psytka » czwartek, 18 stycznia 2018, 09:12

Moim zdaniem lepsza opcją są rolety. Sa eleganckie i lepiej chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ja mam u siebie ogród zimowy (zrobiony z tarasu), który jest bardzo nasłoneczniony. Zamówiłam własnie roelty na wymiar od firmy https://inteligentne-rolety.pl/oferta/r ... -zimowych/ . To rolety dopasowane do konstrukcji ogrodu, sterowane przy pomocy smartfona. Rolety te dobrze izolują przed niskim temperaturami a także zabezpieczają przed włamaniem.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez Meblowiec.pl » czwartek, 15 marca 2018, 12:23

Do nowoczesnych wnętrz zdecydowanie rolety. Jest ich trochę, m.in.: ROLETY BEST (z kasetką i z prowadnicami), PLISY, ROLETY DZIEŃ-NOC, ROLETY ZACIĄGANE OD DOŁU, ROLETY MINI (różne podtypy), ROLETY (ZASŁONY) RZYMSKIE czy ŻALUZJE PIONOWE. Do koloru ( i gustu), do wyboru.
Meblowiec.pl - Internetowy sklep meblowy
Meblowiec.pl
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 15 marca 2018, 08:13
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Rolety czy zasłony

Postprzez Psytka » piątek, 16 marca 2018, 21:51

Zgadzam się, że teraz na topie bardziej sa rolety. Ja całkiem niedawno wymieniłam stare i niezbyt łande firany oraz zasłony na nowoczesne rolety dzień i noc . Nie tylko wyglądają ładnie i dobrze zaciemniają i chronią przed słońcem ale są także proste w montażu i obsłudze. Rolety te zamawiałam na wymiar od firmy DecoDesign. U nich znalazłam najtańsze rolety tego typu i największy wybór wzorów i kolorów.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » piątek, 16 marca 2018, 21:51

 

Następna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron