remont domu

Re: remont domu

Postprzez perisa » niedziela, 14 kwietnia 2019, 16:37

Zna ktoś firmę https://symetro.pl/ i jej prace? Są profesjonalni?
perisa

Postprzez » niedziela, 14 kwietnia 2019, 16:37

Postprzez kicajj » środa, 17 kwietnia 2019, 13:34

Remont w mieszkaniu to częsty przymus, ale jego efekty pozwalają odetchnąć i dać dam wiele pozytywnej radości : A taki drobny szczegół w postaci naklejki na ścianę do kuchni owoce sprawi, że kuchnia zacznie być interesująca i bogata.
kicajj

Postprzez atenskiAkropol » wtorek, 23 kwietnia 2019, 06:11

walentka napisał(a):Waszym zdaniem, jak się coś kopci w kominie, to jest potrzebna jakaś konserwacja? Tam się znajduje chyba jakiś wkład, który trzeba byłoby wymienić. Chcę się zgłosić z tym problemem do firmy Schiedel . Może mi doradzą, co powinnam zrobić. Czuję, że trzeba wymienić system kominowy na lepszy i nowy. Muszę zdać się na fachową wiedzę specjalistów.

W żadnym wypadku nie zamierzam deprecjonować wiedzy specjalistów, jednakże moim skromnym zdaniem warto, przed tym jak się do nich zwrócimy, to jednak sprawdzić, czy nie można pewnych informacji uzyskać na własną rękę. Można poszperać na przykład po stronach internetowych firm zajmujących się daną branżą, by poszukać jakichś artykułów, w których będzie konkretny problem opisany. Coraz powszechniejszą praktyką w końcu jest to, by potencjalnym klientom za pomocą różnych tekstów prezentować się jako ekspert w temacie :). W temacie systemów kominowych szczególnie polecam na przykład tę firmę: http://www.systemykominowe.pl/. Możesz rzucić chociażby na udostępniony przez nich Poradnik Kominowy. Może będzie tam informacja, która pozwoli na zdiagnozowanie problemu, a nawet jeśli nie – to na pewno nieco wiedzy na temat systemów kominowych tym sposobem zyskamy, a to też ważne, jeżeli we własnym mieszkaniu korzystamy z takiego urządzenia.
atenskiAkropol

Postprzez Janowski » czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:47

Witam, robię remont całego mieszkania chciałem na ścianie w salonie mieć efekt betonu. Czy oferowany na rynku ozdobny tynk betonowy dobrze odzwierciedla efekt betonu? Pytam. ponieważ nie chce inwestować w montażu płyt, więc szukam alternatywy :).
Janowski

Postprzez juleczka07 » niedziela, 28 kwietnia 2019, 04:28

No i świetny pomysł. Właśnie czytałam teraz artykuł http://www.sasibarka.pl/plytki-drewnopo ... -lazienki/ , że ostatnio modne stały się przykładowo płytki imitujące surowy materiał. Czyli właśnie beton, drewno itp. Wiele osób właśnie sięga po materiały, które wiążą się z naturalnością, minimalizmem. Myślę, że warto też nad tym pomyśleć.
juleczka07

Postprzez madzialuv » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 22:22

Kasia33 napisał(a):Hej, zgadzam się z Wami, też właśnie jestem podczas remontu i szukam firmy która wykona - meble kuchenne białe. Ktoś ją zna, może polecić?

Koniecznie sprawdź ofertę firmy Meble Janas, ja robiłam u nich szafki kuchenne pod wymiar - również białe i jestem zachwycona :D :D :D Efekt jest dokładnie taki jak zaplanowała, duży plus za przemiłą obsługę i szybką realizację zamówienia :)
madzialuv

Postprzez felika » wtorek, 30 kwietnia 2019, 04:06

Jesli chodzi o remont domu to mam to szczęście, że mój mążbył w stanie wykonać większość prac przeprowadzanych w środku budynku jak hydraulika, elektryka czy malowanie ścian. Wiadomo, ze jeśli działamy samodzielnie to trzeba się zaopatrzyć w niezbędne narzędzia i produkty takie jak chociażby tego typu taśma maskująca http://aciro.pl/3m-501e-tasma-maskujaca-24mmx50m.html. Uniwersalna, idealna do wszelkich prac np malarskich i wykończeniowych.
felika

Postprzez luiza30 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 10:59

My właśnie zaczynamy remont. Niby nie duży, bo sypialnię dość mocno, a kuchnia tylko do odświeżenia, ale jednak.. Namawiam męża, żebyśmy w sypialni zainstalowali sobie panele sufitowe jak te https://eurodeco.pl/Panele-Sufitowe-100x16-7-c84. On oczywiście nie jest przekonany, bo remont wykonuje sam i zwyczajnie mu się nie chce. Już zagroziłam, że wezmę ekipę, jeśli sam nie będzie chciał położyć (mąż pracuje w remontach, więc umiejętności posiada, tylko - we własnym domu z chęciami ciężko :P )
luiza30

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 6 maja 2019, 21:16

Jak już remontujecie swoje domy to polecam sprawdzić ofertę posadzki anhydrytowe Łódź, o ile oczywiście zabieracie się też za podłogę. ;)
Ewakuacja

Postprzez Kordi33 » czwartek, 16 maja 2019, 15:07

Przy remoncie domu, warto pamiętać o kontenerze na odpady. Przecież nie chcemy, by po całej działce walał nam się gruz, czy też worki po betonie albo inne materiały budowlany. Ja, gdy budowałem dom korzystałem z wywóz gruzu łódź redskip . Mają bardzo przystępne ceny i kontenery w różnych rozmiarów. Dużym ich atutem jest też to, że posiadają oddziały w większych miastach w polsce.
Kordi33

Postprzez » czwartek, 16 maja 2019, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Budowa i remont