budować się, czy kupić mieszkanie

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez ErykkWrona » środa, 24 października 2018, 12:24

Nie miałem osobiście do czynienie ale codziennie mijam ich budowę przy jana kazimierza i calkiem elegancko nowocześnie wyglada
ErykkWrona
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 11:34

Postprzez » środa, 24 października 2018, 12:24

 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez tamarass » czwartek, 25 października 2018, 09:42

Wszytko zależy od tego jakie mamy możliwości finansowe no i oczywiście od upodobań. Jedni wolą mieszkać w bloku, inni nie wyobrażają sobie tego aby nie zbudować domu.
tamarass
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2018, 10:43

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez piter » wtorek, 30 października 2018, 06:02

Wygodniej i zdecydowanie taniej jest kupić mieszkanie, też mam w planach kupić mieszkanie ale od Atala bo zależy mi na gotowym wykończonym pod klucz mieszkanku a większość deweloperów oferuje tylko stan deweloperski czyli nic tam nie ma i wszystko musisz kupić i montować we własnym zakresie
piter
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Carmel89 » środa, 7 listopada 2018, 18:07

Moim zdaniem zdecydowanie o wiele lepiej jest postawić swój własny dom, jak kupić mieszkanie. Raz, że koszta są zbliżone, a dwa dom to większa swoboda. Zobaczcie jakie piękne teraz projekty ma pracownia https://www.mgprojekt.com.pl/ . Czy nie warto więc zdecydować się na swój własny dom? Mieć coś w pełni co podoba się pod względem wizualnym i jest o wiele bardziej funkcjonalne?
Carmel89
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Filip32 » czwartek, 8 listopada 2018, 11:39

Własny dom ma oczywiście swoje uroki, ale ja osobiście nie chciałbym się martwić o wszystkie rzeczy typu koszenie trawnika. Mieszkanie daje wygodę, mimo że nie wychodzi wcale taniej niż własny dom.
Filip32
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 11:34

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez freska » czwartek, 15 listopada 2018, 09:35

Mieszkanie jest zdecydowanie tańsze w zakupie i utrzymaniu, zwykle ma też korzystniejszą lokalizację bo domu wszędzie nie postawisz. Jeśli chodzi o Poznań to Apartamenty Milczańska są świetnym osiedle na którym mogłabym zamieszkać choćby zaraz
freska
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez paniola » piątek, 16 listopada 2018, 11:02

Jeżeli tylko masz taką możliwość to buduj dom, nie ma to jak swoje i kawałek swojego podwórka. Nikt Ci na nic nie patrzy, robisz wszystko jak chcesz i urządzasz. My kilka lat temu wybudowalismy własny dom i to była moja najlepsza decyzja. W domu postawiłam na drewniane podłogi, mam nadzieje ze bedą trwałe na długo. Ale trzeba pamietac, aby nasza drewniana podłoga słuzyła nam długo i była w dobrej kondycji musimy o nią odpwiednio dbać. W moim domu mam podłogę lakierowaną i kupuje preparaty do konserwacji w https://dlapodlogi.pl/ Uzywam od kilku miesiecy i sprawdzają sie zawsze świetnie. Pamietajmy, ze drewniana podłoga nie może być pozostawiona sama sobie.
paniola
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:17

Ja osobiście jestem zwolenniczką mieszkań. Ostatnio natrafiłam na nowo powstające osiedle Futuria Maślice, które wygląda naprawdę fenomenalnie. To jest poziom architektoniczny na który na własnych warunkach nigdy nie mogłabym sobie pozwolić. Dlatego wydaje mi się, że o ile nie jesteś milionerem, nie ma innej opcji niż zakup dobrego mieszkania.
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez Natasha » niedziela, 25 listopada 2018, 19:35

A mnie jakoś lepiej podoba się pomysł budowy domu. Ostatnio zaglądnęłam sobie na bloga https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i przeglądnęłam klika artykułów. Wiecie jak wiele jest świetnych rozwiązań, jakie można byłoby wprowadzić się budując? Sami poczytajcie sobie. Teraz można również wybudować coś mniejszego i o niewielkim nakładzie finansowym. Wystarczy rozglądnąć się bardziej w różnych opcjach.
Natasha
 

Re: budować się, czy kupić mieszkanie

Postprzez leila » wtorek, 27 listopada 2018, 08:48

Na pewno zakup mieszkania wyjdzie taniej i zrobisz to szybciej, ale jeśli zastanawiasz się też nad domem to może poproś panią Joannę z Lebiedź Nieruchomości o pomoc, moim znajomym znalazła bardzo ładny dom po remoncie w cenie mieszkania
leila
 

Postprzez » wtorek, 27 listopada 2018, 08:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Budowa i remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron