Sypialnia - wybór łóżka

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Paula883 » środa, 11 lipca 2018, 10:24

Jak już wybraliście sobie odpowiednie łóżko to bardzo dobrym pomysłem jest zakup narzuty na łóżko, która będzie chronić pościel przed zakurzeniem a w dodatku będzie bardzo eleganckim elementem wystroju wnętrza. Te narzuty są bardzo unikalne, bo własnoręcznie robione i posiadają przepiękne kolory. Polecam wybrać coś dla siebie.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Postprzez » środa, 11 lipca 2018, 10:24

 

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Ela78 » środa, 18 lipca 2018, 07:55

Ja niedawno sobie kupiłam już łóżko z materacem, chociaż nie łatwo było podjąć decyzje. Wykończyliśmy aranżację sypialni i szukałam jeszcze drobnych dodatków, i znalazłam sklep z pościelami https://bellastoria.pl/posciele i tak zaczęłam przeglądać, nie mogłam oderwać oczu od ładnej pościeli. Najbardziej mi się spodobała biało różowa z napisem In Love. I jak tu się nie skusić na kolejne zakupy :D tym bardziej że ceny są atrakcyjne.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez good » czwartek, 19 lipca 2018, 21:18

Wiadomo że to decyzja nie na chwile, ale na dluzej i dosyc kosztowna. Chociaz jak sie dobrze trafi to mozna naprawde kupić dobre solidne i designerskie łózko. Kwestia wyboru salonu. My w lutym kupowalismy tutaj https://www.agatameble.pl/pomieszczenia/sypialnia/lozka w salonie agaty materac ze stelazem. Nie wyobrazam sobie kupowac na raty. Jak brac to jedno i drugie, zeby materac wspolgral ze stelazem
good
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Adix21 » sobota, 21 lipca 2018, 15:09

Gdy wypatrujesz szczerze fantastycznego i przetestowanego prezentu, który urzeknie własną innością wtedy bezapelacyjnie promuję rozmaitego typu zestawy pościeli i kołder. Będzie to wyjątkowy podarunek nie jedynie dla poważnych ale również i latorośli. Idealna wartość wytworzenia i miła obsługa kupującego. Zarazem zapraszam by zerknąć na Koldra.pl.
Adix21
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 09:44

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez łowcapromocji » wtorek, 2 października 2018, 07:02

Łóżko to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. Wybierz wygodne łóżko do sypialni, a z pewnością będziesz wysypiać się każdej nocy. Czym powinno się kierować przy zakupie tego mebla? Z pewnością rodzajem ramy i materaca. Często pracownicy sklepu dają wiele cennych rad, dzięki którym można dokonać dobrego wyboru.
łowcapromocji
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 06:58

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Antoska55 » środa, 7 listopada 2018, 10:35

Drewniane wiadomo że najlepiej wyglądają. Ja to generalnie lubie drewno we wnętrzach. Co do sypialni to też warto poszukać ciekawych pościeli, macie już te wybrane? Z pomocą sklepu internetowego https://dekorativa.pl na pewno wybierzecie coś oryginalnego. Mają nawet pościele 3D, ale te klasyczne wzory także :)
Antoska55
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:47

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez karolina1918 » piątek, 9 listopada 2018, 08:33

Mi dość długo zajęło poszukiwanie odpowiedniego łóżka do naszej sypialni, ale w końcu znalazłam je w sklepie Szynaka Meble. Zaglądnijcie sobie, jeśli też stawiacie na wysoką jakość za niewygórowaną cenę: https://www.szynaka.pl/pl/meble/lozka. W ofercie znajdziecie zarówno klasyczne łóżka, jak i nowoczesne, więc bez problemu każdy coś dla siebie wybierze. :)
karolina1918
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 25 lutego 2018, 17:12

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Alexa555 » piątek, 23 listopada 2018, 13:52

Wybór łóżka do sypialni nie jest wcale taki łatwy i tani jak się nam wcześniej wydawało. My niestety już jesteśmy zmuszeni kupić nowe łóżko wraz z materacem. Weźniemy chwilówka przez internet, bo nie starczy nam na ten zakup, a słyszeliśmy, że to bezpieczne i fajne rozwiąznie.
Alexa555
 
Posty: 89
Dołączył(a): niedziela, 24 czerwca 2018, 15:43

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez Ela78 » środa, 12 grudnia 2018, 18:29

Ja właśnie aranżuję sypialnie i szukam inspiracji na nowoczesną i przytulną sypialnie. Łoża jeszcze nie mamy ale kupiłam już fajną dużą szafę z lustrem i komode. Ale znalazłam też Parawany i przesłony - Ceneo.pl i chciałabym mieć taki parawan w sypialni ale mąż twierdzi że to jest zbędne. Czy wy też chcielibyście mieć taki parawan czy faktycznie jest niepotrzebny ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Sypialnia - wybór łóżka

Postprzez adela9 » czwartek, 31 stycznia 2019, 17:21

Zerknij też sobie tutaj https://wygodnelozka.pl/14-lozka-bukowe - może akurat coś Ci się spodoba. Ja uważam, że ich meble naprawdę ładnie się prezentują. Do tego są solidne, trwałe a sklep cieszy się dobrymi opiniami. Oferta jest szeroka więc wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie.
adela9
 

Postprzez » czwartek, 31 stycznia 2019, 17:21

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron