Strona 1 z 1

kabina pięciokątna

PostNapisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 09:11
przez dariawaria
Cześć,

ostatnio mój mąż zdecydował,że w naszej łazience będzie kabina pięciokątna, właśnie robimy remont i zmieniamy wanne na prysznic - zdecydowane bardziej funkcjonalna opcja, pytanie czy macie może taką kabinę? To jest wygodne rozwiązanie ?

PostNapisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 09:11
przez Reklama

Re: kabina pięciokątna

PostNapisane: środa, 30 stycznia 2019, 17:56
przez Trinity67
Dobór kabiny tak naprawdę zależy od dostępnego miejsca w łazience. Im więcej go jest tym na większą i bardziej udziwnioną kabinę można sobie pozwolić. Na pewno warto obejrzeć te kabiny prysznicowe wrocław, które są wykonywane na zamówienie z precyzją i wykorzystaniem dobrej jakości szkła. Taka kabina na pewno będzie się ładnie prezentowała w każdej łazience.

Re: kabina pięciokątna

PostNapisane: czwartek, 28 marca 2019, 10:05
przez Miska
A komu najlepiej zlecić montaż takiej pięciokątnej kabiny prysznicowej? Słyszałam, że takie prace wykonują również hydraulicy, znalazłam już nawet kontakt do takich fachowców z Będzina na stronie https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-bedzin/. Jak sądzicie, czy warto im powierzyć takie zadanie?

Re: kabina pięciokątna

PostNapisane: czwartek, 28 marca 2019, 20:56
przez krateczka
To prawda, że wybranie odpowiedniej kabiny do naszej łazienki zależy od powierzchni jaką dysponujemy. I wybierając ją warto zdecydować się na kabiny prysznicowe wrocław, które wykonywane są z wysokiej jakości szkła opornego na uszkodzenia. Fajne jest też to, że można zakupić kabinę pod wymiar na indywidualne zamówienie.

Re: kabina pięciokątna

PostNapisane: poniedziałek, 21 października 2019, 13:45
przez Pan_majster
Niestandardowe łazienki są czasami problematyczne, w szczególności jeżeli chodzi o dobór sprzętów. Podczas remontu łazienki mojej mamy też mieliśmy duży problem problem ze znalezieniem odpowiedniego prysznica. Po długim szukaniu lokalnie stwierdziłem, że mija się to z celem i trzeba poszukać czegoś przez internet. Koniec końców kabinę pięciokątną udało się kupić. Na początku obawiałem się czy wszystko będzie pasować- sami wiecie jednak kupuje się przez internet, ale wysłałem projekt mailem do specjalisty, pomógł mi w wyborze, a kiedy kabina przyjechała byłem w szoku ponieważ chyba nie dałoby się lepiej jej dopasować!!!

PostNapisane: poniedziałek, 21 października 2019, 13:45
przez Reklama