Strona 1 z 1

rośliny w łazience

PostNapisane: piątek, 1 lutego 2019, 07:59
przez dariawaria
hej, macie rośliny w łazience? Jakim cudem wam nie więdną? W ogóle jakie gatunki roślin sprawdzą się w łazience? Czytałam, że paprotki ale nawet one mi totalnie uschły:( Dajcie znać jak pielęgnujecie rośliny.

PostNapisane: piątek, 1 lutego 2019, 07:59
przez Reklama

Re: rośliny w łazience

PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 15:20
przez wiktoria68
Nie mam roślin w łazience, ponieważ moja łazienka jest bez okna, nie ma w niej światła dziennego, zatem miałabym mały wybór w roślinach, którym światło nie jest potrzebne. Tym niemniej cały dom wypełniony jest kwiatami doniczkowymi. Kwiatów ciętych nie lubię. Na przykład do sypialni chcę teraz zamówić rośliny filtrujące powietrze w takich specjalnych doniczkach https://www.oddechtozycie.pl/kategoria-produktu/rosliny-i-doniczki-oczyszczajace/ . Wystarczy w takiej doniczce zasadzić roślinę razem z zestawem węgla aktywnego oraz sustratu mineralnego.

Re: rośliny w łazience

PostNapisane: poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 11:19
przez guran
J bym chciał żeby można było w domach uprawiać https://www.swiat-konopi.pl/fastbuds-seeds.html bo przecież medyczna marihuana jest juz w aptekach.
Co o tym sadzicie?

Re: rośliny w łazience

PostNapisane: środa, 4 września 2019, 14:04
przez maja.koteska
Ja mam rośliny w łazience, bo ogólnie bardzo lubię, jak jest wszędzie zielono :) Mam niewielką łazienkę, ale prostokątna donica Marbella super tam pasuje i nie przytłacza całego wnętrza. Tutaj kupowana: https://sklep.hydroponika.pl/Donice/kol ... BELLA.html

Re: rośliny w łazience

PostNapisane: niedziela, 13 października 2019, 05:50
przez Milosz5
Czemu nie? Przecież dzisiaj macie tak różne możliwości na zaaranżowanie Waszych pomieszczeń, że jest to jak najbardziej możliwe. Na pewno warto zajrzeć do https://royalroom.eu/pl/ i pomyśleć o wykorzystaniu takich namiotów dla roślin w Waszej łazience. Czuję, że może być to dla Was najlepszą opcją, sami się o tym przekonajcie.

Re: rośliny w łazience

PostNapisane: niedziela, 27 października 2019, 10:56
przez Arkadiusz1
Jasne, że można! Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie warunki stworzycie Waszym roślinom. Jeśli wykorzystacie takie elementy jak https://luckygrow.com/pl/ to możecie być spokojni o to, że wiele ciekawych okazów będziecie mogli bez problemu wyhodować. Pomyślcie, jakie stwarza Wam to perspektywy.

PostNapisane: niedziela, 27 października 2019, 10:56
przez Reklama