Nowoczesny dom

Re: Nowoczesny dom

Postprzez Alexa555 » wtorek, 24 lipca 2018, 07:27

Jeżeli jesteś przekonany o kupnie domu i rozmyślasz nad solidnym deweloperem, który zagwarantuje Ci sprawnie zrealizowane zlecenie to doskonałym wyjściem będzie wybór firmy koninko. Fachowe traktowanie klienta oraz wyśmienita wartość zlecenia sprawi, że będziesz na 100% zadowolony. Ja ich ofertę wybrałam i nie żałuję.
Alexa555

Postprzez » wtorek, 24 lipca 2018, 07:27

Postprzez modern retro » wtorek, 24 lipca 2018, 13:27

Jak dla mnie miarą prawdziwie nowoczesnego domu jest umiejętność korzystania z klasycznych rozwiązań i unowocześniania ich. Na przykład poprzez wstawienie minimalistycznych mebli i połączeniu ich z lampą w starym stylu. Na przykład taki żyrandol namat billard - niby wygląda jak sprzed setki lat, ale jest też bardzo nowoczesny. I to jest dla mnie prawdziwa sztuka nowoczesności - zrobić coś, co wygląda na stare, w nowoczesny sposób
modern retro

Postprzez Waldek_waldek » poniedziałek, 30 lipca 2018, 06:39

ccyra napisał(a):Nowoczesny dom jest bardziej funkcjonalny. Poza różnymi technologiami ważny w takim domu jest system wentylacji. Najlepiej sprawdzi się wentylacja mechaniczna z zamontowanym rekuperatorem, WANAS http://www.wanas.pl ma takie - są nowoczesne, mają świetne parametry, podzespoły dość wysokiej jakości.

Sam mam centralę tej firmy i jestem mega zadowolony. Rzeczywiście energooszczędna i prosta w obsłudze
Waldek_waldek

Postprzez encem » środa, 8 sierpnia 2018, 15:00

Ale co to znaczy nowoczesny? Dla jednego to znaczy energooszczędny, a dla innego stylowy..
encem

Postprzez tobra » czwartek, 9 sierpnia 2018, 11:46

Jeżeli chodzi o dom i jego wnętrze to ja przede wszystkim kładę nacisk na to, aby było ono modne. Wszelkie dodatki i tym podobne kupuje w internecie, w sklepach takich jak https://modnydom24.pl/ można znaleźć sporo ciekawych rzeczy w niskiej cenie. Może znacie jeszcze jakieś inne warte uwagi sklepy internetowe?
tobra

Postprzez scandi » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 10:48

nowoczesny dom, to dom również modny, a styl skandynawski króluje i wiedzie prym w ostatnich latach. Jest minimalistyczny, więc dom urządzony w takim stylu przez bardzo długi czas - albo nawet nigdy - nie wyjdzie z mody. Wyrzuć zbędne rzeczy, zamontuj oświetlenie skandynawskie, dorzuć trochę dodatków i gotowe ;)
scandi

Postprzez Ela78 » piątek, 17 sierpnia 2018, 14:46

A podobają wam się drewniane domy ? Bo ja z mężem się właśnie zastanawiamy nad takim rozwiązaniem, bo w sumie działkę już mamy a oferty ciekawych domów mieszkalnych znaleźliśmy u producenta http://www.domyjuhas.pl/oferta/domy-mieszkalne . Tym bardziej że można zamówić indywidualny projekt i mieszkanie ocieplić. Co myślicie o takich domach ?
Ela78

Postprzez mczay » piątek, 17 sierpnia 2018, 16:55

Sama aktualnie rozglądam się za domem na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim. Bardzo ładne domy w Grodzisku Mazowieckim można nabyć od dewelopera Makbud, który oferuje się na stronie: https://www.makbud.pl/ . Mojemu mężowi z kolei bardziej spodobały się ich segmenty pod Warszawą. Pozostaje nam tylko dogadać się i dokonać wymarzonego zakupu.
mczay

Postprzez ivanex22 » środa, 22 sierpnia 2018, 14:49

Jeżeli szukasz przyjaznego mieszkania to zdecyduj się apartament wpasieki-komorniki.pl. Komorniki to miejsce nieopodal Poznania, która jest typowa dla szukajacych spokoju jednostek. Wspaniała urbanistyka i uspokajająca okolica to największy plus tegoż terytorium. Dojazd jest tu dostępny dla każdego lokatora.
ivanex22

Postprzez Jan87 » środa, 22 sierpnia 2018, 21:47

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem apartamentu oraz rozmyślasz nad dobrym deweloperem, jaki zagwarantuje Ci efektywnie urzeczywistnione zlecenie to świetnym wyjściem będzie wybór firmy koninko. Kompetentne podejście do klienta i perfekcyjna wartość pracy uczyni, iż będziesz zapewne zadowolony. Ja ich ofertę wybrałam i się nie zawiodłam.
Jan87

Postprzez » środa, 22 sierpnia 2018, 21:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnętrza