Dobre sklepy meblowe

Dobre sklepy meblowe

Postprzez Hokus » czwartek, 11 sierpnia 2016, 10:41

Witam wszystkich forumowiczów.
Jakie są wasze ulubione internetowe sklepy meblowe? Jestem ciekaw waszych typów, może dzięki wam odkryję coś nowego. Moje to onemarket.pl i visby.pl
Pozdrawiam wszystkich!
Hokus
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 09:57

Postprzez » czwartek, 11 sierpnia 2016, 10:41

 

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez Błażej » wtorek, 20 grudnia 2016, 21:11

Ja znalazłem bardzo ciekawą ofertę jeżeli chodzi o meble art deco na stronie na której kupiłem stolik kawowy. Nie mniej prawda jest taka, ze ktoś po prostu musi lubić klasykę i czuć to ze one jest po prostu ponadczasowa
Błażej
 

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez edyta126p » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 10:18

Sama bardzo lubię sklep meblowy Meblemix. Mają bardzo szeroki asortyment produktów oraz wysoką jakość. Tu jest ich wizytówka http://www.imxprs.com/free/meblemix/meblemix. Atrakcyjne ceny i promocje to ich główne zalety.
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez Tristan » środa, 1 lutego 2017, 23:30

W którym sklepie znajdę jakieś ładne/ciekawe szafki pod telewizor?
Tristan
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 lutego 2017, 23:20

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez oksana » wtorek, 28 lutego 2017, 21:55

Mi ostatnio spodobał się sklep Stylowo Mieszkam. Szczególnie mają tam fajny wybór krzesełek oraz ciekawe stoliki do salonu. Ogólnie można znależć tam wszystko co wygodne do dekoracji wnętrz. Jeśli ktoś z was ma polączoną kuchnię z salonem, mogą przydać się hokery barowe :) Ja zastanawiam się nad stolikiem pod tv, bo ten mój już jakoś nie pasuje do reszty.
oksana
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 11 października 2016, 08:05

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez bartez86 » piątek, 24 marca 2017, 15:09

Jeśli szukacie mebli na wymiar to ja polecam sklep http://arteka.com.pl/meble-na-wymiar-122 Mają naprawdę fantastyczny wybór - meble do kuchni, szafy komandor, szafki do hoteli. No i pracują tam profesjonaliści, który doradzą co wybrać i dobrze wszystko obmierzą. Ja robiłem u nich meble kuchenne i jestem mega zadowolony. Minęło już sporo czasu a wszystko dobrze wygląda, bez wgnieceń i zarysowań
bartez86
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2017, 14:01

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez Domicjan » czwartek, 30 marca 2017, 09:11

W tym sklepie->http://e-trade24.pl/dekoracje-wnetrz-c-1.html jeśli ktoś szuka jakiś ciekawych i nieszablonowych dodatków do domu to powinien coś ciekawego dla siebie znaleźć.
Domicjan
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 marca 2017, 09:08

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez tuskawkaa » piątek, 21 kwietnia 2017, 15:46

Dobre jakościowo meble możecie kupić w sklepie Vieri Divani - vieridivani.pl . Mają duży wybór mebli, można sobie rozmiary dopasować itd. Ogólnie sklep ma eleganckie i jakościowo bardzo dobre meble.
tuskawkaa
 

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez meblarz » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 09:57

Mi odpowiadają Meble ze Swarzędza, które są meblami perfekcyjnie dopasowanymi do każdego wnętrza :)
Meble Swarzędz - producent mebli tapicerowanych - Meble Perfect
meblarz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 09:54

Re: Dobre sklepy meblowe

Postprzez Andrzej1456 » poniedziałek, 8 maja 2017, 09:15

Sklepów meblowych jest mnóstwo jednak takich naprawdę dobrych to niewiele. Ja na przykład szukałem salonu gdzie wykonaliby mi meble na wymiar do kuchni. W serwisie Max Kuchnie mają taką wyszukiwarkę sprawdzonych salonów meblowych. Zobaczcie sobie https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/. Przydatne informacje są tam :) Dzięki nim znalazłem specjalistów z mojego miasta. Generalnei warto korzystać z pomocy specjalisty w takich sprawach.
Andrzej1456
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2017, 09:35

Postprzez » poniedziałek, 8 maja 2017, 09:15

 

Następna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości