Strona 1 z 2

Smart dom

PostNapisane: wtorek, 1 sierpnia 2017, 17:53
przez Baśka23
Jakbyście chcieli zainstalować u siebie system smart home, to zdecydowanie wybierzcie firmę http://www.ferguson-digital.eu/
Mają najlepsze rozwiązania na rynku

PostNapisane: wtorek, 1 sierpnia 2017, 17:53
przez Reklama

Re: Smart dom

PostNapisane: środa, 22 listopada 2017, 09:03
przez mariakko
Znam kilka tego typu sklepów jednak jednym z tych w których najczesciej kupuje jest smarthome24.pl jesli jeszcze go nie znacie to zachecam sprawdzic ich oferte z tego co patrzylem teraz przed swietami jest sporo fajnych wyprzedazy a przeciez my wszyscy wyprzedaze kochamy :D

Re: Smart dom

PostNapisane: poniedziałek, 15 stycznia 2018, 17:02
przez barnej
Nowoczesny dom, to nie tylko elektronika, ale też stylowe i dobrze dobrane elementy wystroju wnętrza. Moim zdaniem warto zwrócić tutaj uwagę na kwestię wyboru oświetlenia. Jeśli szukasz wysokiej jakości warto zwrócić uwagę na oświetlenie BPM od znanego producenta.

Re: Smart dom

PostNapisane: wtorek, 16 stycznia 2018, 07:12
przez Zuzzanna
Dla mnie nowoczesne domy to takie, jakie buduje na przykład firma http://www.tadeks.pl/ . Tworzą ładne, drewniane budynki, energooszczędne, pasywne i biologiczne, które są źródłem oszczędności cały rok. Sprzęty i elektronika to jedno, bo co Wam po sterowaniu telefonem, skoro rachunki za prąd wysokie.. Trzeba myśleć szerokokątnie, a nie tylko w jedną stronę. Czas pokaże, na co my się zdecydujemy.

Re: Smart dom

PostNapisane: czwartek, 22 marca 2018, 13:47
przez Natka
Dla mnie osobiście nowoczesność to oszczędny i współgrający z ekologią dom, dlatego ze względu na większą liczbę osób w domu zastanawiam się nad zwiększeniem liczby paneli słonecznych. Znalazłam nawet takie w sklepie internetowym na stronie https://www.sklepelektryka24.pl/. Myślicie, że mogę tak po prostu dołożyć jeden panel i nic się nie stanie? Czy lepiej poprosić kogoś o profesjonalną radę?

Re: Smart dom

PostNapisane: poniedziałek, 26 marca 2018, 10:49
przez dariawaria
marzy mi się smart dom. Są piękne, czyste, intuicyjne i minimalistyczne, czego chcieć więcej ? Juz nawet wybrałam meble do mojego wymarzonego smart domu postawiłam na meble vankmega nowoczesne, cudowne wykonanie, ahh rozmarzyłam się

Re: Smart dom

PostNapisane: czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:47
przez Kamilka75
Mi również marzy się taki dom. Powiem więcej: chciałabym mieszkać w miastach przyszłości opisywanych przez tego dżentelmena https://dariuszstasik.com/o-autorze/ . Miejsce, w którym mogę czuć się bezpieczna, wiedząc o systemie monitoringu reagującym na każdy ruch, posiadającym szybką i sprawną komunikację miejską czy ułatwiające dostęp do lekarza - to jest moje marzenie. Smart city są już w zasięgu naszych rąk, wystarczy po nie sięgnąć. Ja naprawdę w to wierzę.

Re: Smart dom

PostNapisane: sobota, 15 września 2018, 08:45
przez MotoM
W inteligentnym domu na pewno oświetlenie będzie sterowane bezprzewodowo. Dlatego też dobrze znać zastosowanie rozwiązań świetlnych opartych o technologie LED. Taśmy LED, oprawy czy też diody LED informacje te wszystkie znajdziemy praktycznie w każdym sklepie oferującym oświetlenie.

Re: Smart dom

PostNapisane: poniedziałek, 15 października 2018, 10:23
przez dariawaria
smart dom super ale niestety moskitiera na drzwiobowiązkowa, jak w każdym problem z owadami jest :(

Re: Smart dom

PostNapisane: środa, 21 listopada 2018, 10:18
przez slakbim
Witam! Jeśli szukacie wyszukanych projektów domów w całkiem fajnych ofertach to polecam wam sprawdzić ofertę z tej oto strony: https://pracownia-projekty.dom.pl/ - moim zdaniem naprawdę warto!

PostNapisane: środa, 21 listopada 2018, 10:18
przez Reklama