Dodatki do wnętrz

Re: Dodatki do wnętrz

Postprzez rozświetlona » środa, 22 sierpnia 2018, 14:06

Bardzo ważne jest także oświetlenie. Lampy można wieszać nie tylko na suficie, ale także stawiać na meblach. Na przykład lampy stołowe Namat sprawiają, że wnętrze jest bardziej przytulne. Jeśli zależy Ci na stworzeniu takiego klimatu, to warto ustawić wiele małych lamp w różnych miejscach
rozświetlona

Postprzez » środa, 22 sierpnia 2018, 14:06

Postprzez Magnolia90 » sobota, 1 września 2018, 10:04

Myślę, że nie może w każdym domu zabraknąć miejsca na rodzinne zdjęcia, zaś fotografię warto oprawić w fajną ramkę. Wszystko co będzie potrzebować, znajdziecie właśnie w sklepie Fotosklep55 . Macie tam dostęp do najróżniejszych ramek oraz albumów na zdjęć. Tam z pewnością znajdziecie coś stylowego ,unikalnego i niedrogiego.
Magnolia90

Postprzez ulunia » środa, 5 września 2018, 04:37

Ja dlugo zastanawialam się co zrobić z oknami w kuchni - mam dwa. Ale trafiłam na kolekcję https://www.dekoria.pl/kolekcja-gardenia,t147.html I tu znalazłam rozwiązanie - rolety rzymskie. Mam zamiar wybrać rolety z motywami kwiatowymi, o dużym stopniu zaciemnienia. Kuchnie mam bardzo słoneczną, więc takie rolety najlepiej zdadzą egzamin. Bardzo fajną opcją jest to, że najpierw można zamówić próbkę materiału, by sprawdzić czy spełnia nasze wymagania. Próbka jest darmowa.
ulunia

Postprzez Autonomia » środa, 12 września 2018, 08:30

Z dodatkami trzeba ostrożnie aby nie przesadzić. Jak nawali się za dużo bibelotów to mieszkanie robi się zagracone. Ja lubię nowoczesne dekoracje, częśc z nich wykonałam nawet sama. Ostatnio zrobiłam fajne ozdoby na ściany przy użyciu antyram. Ramy na wymiar zamówiłam ze sklepu https://aluramy.pl/na-wymiar . U nich można kupić ramę ze szkła lub z plexi. Mają też duży wybór opraw aluminiowych i drewnianych w różnych kolorach.
Autonomia

Postprzez majlove » środa, 19 września 2018, 05:53

Mi sie podobają takie dekoracje ścian. Jak się zrobi fajny efekt to nie trzeba już potem dodatkowo dekorować pokoju bo to "robi cała robotę". Tak jak na przykład ta farba z brokatem Let's Shine Primacol Decorative. Świetnie to wygląda, ten brokat pod światło się delikatnie mieni. Mi się najbardziej podoba kolor Los Angeles czyli taki szarawy
majlove

Postprzez gwiazdeczka » czwartek, 20 września 2018, 08:18

Lampa gwiazdy. słuchajcie, ja uwielbiam dekoracje tematyczne. Dlatego też na wielkanoc mam dom w zajączkach i oświetleniach z jajkami, a na boże narodzenie wszystko w gwiazdeczkach i innych rzeczach tego typu. Jaka jest moja ulubiona lampa? Gwiazdy, gwiazdy i jeszcze raz gwiazdy
gwiazdeczka

Postprzez gabi4 » czwartek, 20 września 2018, 14:45

Ja na przykład do salonu kupiłam super fototapetę. Zamiast bawić się w obrazki itp. to teraz mam całą ścianę we wspaniałym wzorze jak ten https://artpasaz.pl/sklep/tapeta-z-wzor ... elokatach/ i nie muszę robić dziur w ścianie by powiesić obrazki. Super rozwiązanie.
gabi4

Postprzez janek.markowski90 » piątek, 21 września 2018, 07:55

Jeśli poszukujesz świetnej tapety do swojego mieszkania to na naszej stronie znajdziesz kilkanaście nadających się inspiracji.
janek.markowski90

Postprzez martyna0322 » sobota, 22 września 2018, 10:59

Jako dodatek można również potraktować fototapety. Jesteście ciekawi, jakie są propozycje? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na tą stronę https://fototapety.art/ Mają tam świetne możliwości dla każdego, a co najważniejsze - ich jakość jest bardzo dobra, więc będzie to inwestycja na długi czas.
martyna0322

Postprzez AlaJak7 » wtorek, 30 października 2018, 10:56

Ja raczej ograniczam dodatki, żeby nie przesadzić. Ale jeśli miałabym na coś już postawić to chyba byłyby to dekoracyjne poduszki, które potrafią odmienić całe wnętrze.
AlaJak7

Postprzez » wtorek, 30 października 2018, 10:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnętrza