Mieszkania w Krakowie

Mieszkania w Krakowie

Postprzez maciekk » środa, 11 października 2017, 07:14

Cześć!

Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zakupował lub też planuje zakupić niedługo mieszkanie w Krakowie?
Osobiście zdecydowałem się na zakup mieszkania na osiedlu - mieszkania kraków rynek pierwotny.
Może ktoś z Was mieszka tutaj? Fajnie byłoby osobiście poznać jakiegoś Forumowicza tutaj. :)

Pozdrawiam!
maciekk
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 11 października 2017, 07:07

Postprzez » środa, 11 października 2017, 07:14

 

Re: Mieszkania w Krakowie

Postprzez trufa » niedziela, 19 listopada 2017, 22:37

Chciałbym bardzo mieszkać w Krakowie, z tego co wiem to jest tam bardzo dużo ciekawych atrakcji. Mam nadzieje, że w przyszłym roku uda mi się tam wyprowadzić, jeżeli nie to będzie mi trochę smutno. Nie jestem w stanie już wytrzymać w moim mieście
trufa
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 18 listopada 2017, 16:44

Re: Mieszkania w Krakowie

Postprzez daje83 » wtorek, 16 kwietnia 2019, 22:34

Jak już zamieszkacie w Krakowie to podsyłam namiary na ciekawą usługę - Szopi.pl https://szopi.pl/. Działają w Krakowie. Zasada jest prosta - zamawia się u nich zakupy (i to z różnych sklepów np. warzywniczy, apteka, rtv), a oni wysyłają szopera, który ma za zadanie je zrealizować i dowieźć do domu. Dostarczy towar taki jak chcemy, o wybranej godzinie. Wygodnie, oszczędnie (bo korzystamy normalnie ze wszystkich promocji w sklepie) i szybko.


Ostatnio przesunięty w górę wtorek, 16 kwietnia 2019, 22:34 przez: Anonymous.
daje83
 

Postprzez » wtorek, 16 kwietnia 2019, 22:34

 


Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości