suszarka czy pralkosuszarka?

suszarka czy pralkosuszarka?

Postprzez kajopa » środa, 27 listopada 2019, 22:30

Co lepiej wybrać? miejce mam w sumie na dwa oddzielne sprzety, spodobał mi sie model electrolux perfect care, mają taki model że można nawet pościel suszyć i inne gabaryty XL, dużo piorę i przydało by się coś z dużym załadunkiem a chyba w tych pralkosuszarkach to nie można dużo zapakować.
kajopa

Postprzez » środa, 27 listopada 2019, 22:30

Re: suszarka czy pralkosuszarka?

Postprzez jolinda » czwartek, 28 listopada 2019, 13:20

ja bym brała suszarkę oddzielną, jeśli masz miejsce. Zazwyczaj w pralkosuszarkach jest mały załadunek do suszarki, więc opłaca się bardziej sama suszarka. Electrolux robi dobre urządzenia więc będziesz na pewno zadowolona, ta linia bardzo faja, nie tak dawno temu sama kupowałam dla siebie, jak chcesz to Ci podam dokładny model
jolinda

Re: suszarka czy pralkosuszarka?

Postprzez patrycjawawrzak » czwartek, 28 listopada 2019, 13:51

Jesli masz miejsce to ja bym chyba brała dwa oddzielne sprzęty, bo nie wiem czy urządzanie 2w1 trochę bardzie nie niszczą ubrań. A wiadomo, że nie wszystko można suszyć w suszarce. Chyba, że teraz to nie ma różnicy i pralkosuszarka jest tak samo bezpieczna jak suszarka... Ja nigdy nie miałam potrzeby mieć suszarki i jakoś tak nie interesowałam się tym tematem, a coraz więcej osób ma takie urządzenia i w dodatku sobie je chwalą :))
patrycjawawrzak

Postprzez » czwartek, 28 listopada 2019, 13:51

Powrót do AGD