Strona 1 z 1

Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: niedziela, 1 lutego 2015, 07:44
przez Paweł
W najbliższym czasie moja małżonka ma "okrągłą imprezę - urodziny" Chciałbym jej kupić w sklepieokazji.pl takiego robota jak ten widoczny pod linkiem. Jednak nie znam się na tego typu rzeczach zupełnie. Nie wiem czy to dobry wybór
http://www.sklepokazji.pl/kenwood-chef- ... -1250.html
Sklep znam, bo kupowałem u nich wzmacniacz, więc ani o zapakowanie ani o wysyłke się nie boję, jednak nie wiem czy sam model robota będzie odpowiedni? Możecie coś podpowiedzieć jeżeli chodzi o tego rodzaju sprzęt?

PostNapisane: niedziela, 1 lutego 2015, 07:44
przez Reklama

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: piątek, 22 września 2017, 07:43
przez milka
Kenwood to chyba w miarę dobra firma ale też dobry sprzęt, a na pewno dużo tańszy masz na na https://florinaagd.pl/botti a takiego robota nie używa się jednak codziennie także nie wiem czy jest sens przepłacać.

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: sobota, 10 lutego 2018, 07:17
przez felika
A może taki robot wielofunkcyjny? Dzięki technologii beztłuszczowej kaloryczność przyrządzanych dań jest w nim znacznie ograniczona. Urządzenie to pozwala przygotować nie tylko frytki, nuggets'y z kurczaka czy steki, ale także ciasta czy pizzę. Co więcej zajmuje niewiele miejsca. Tu znajdziesz pełen opis http://www.eldom.eu/produkt/wielofunkcyjne-urzadzenie-kuchenne-perfect-fry-mfc1000-eldom.

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:07
przez sprawdzona
Niedawno zakupiłam swój wymarzony sprzęt kuchenny, który ułatwia mi przygotowanie posiłków dla całej mojej rodziny. Znalazłam go dzięki zestawieniu najlepszych robotów kuchennych https://www.ceneo.pl/Roboty_kuchenne Można porównać różne modele i zdecydować się na najkorzystniejszą opcję. Mnie bardzo to pomogło i dodatkowo zaoszczędziło mi czas ;)

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: niedziela, 18 marca 2018, 16:00
przez gastronomik
Ja też na jednym z takich rankingów znalazłam mikser uniwersalny, z którego korzystam już kolejny rok i jestem bardzo zadowolona :)

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: czwartek, 2 sierpnia 2018, 08:42
przez MotoM
Myślę, że dobry mikser do ciasta do podstawowy element w każdej kuchni. Przyspieszy nasze przygotowywanie dań, dzięki czemu oszczędzimy dużo czasu. Tym bardziej, że w internecie jest teraz bardzo szeroki wybór tego sprzętu.

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: piątek, 14 września 2018, 00:20
przez MaryAnn84
Jeśli chcesz kupić małżonce porządny prezent to na pewno coś do kuchni jest odpowiednim pomysłem. To może być taki robot jak zaproponowałeś, albo coś większego kalibru jak np. porządna lodówka z technologią No Frost (Candy ma takie w ofercie). Dzięki temu żona zaoszczędzi mnóstwo sił i zachodu dzięki temu, że taka lodówka nie wymaga rozmrażania. Zapewne doceni taki gest :)

Re: Co sądzicie o tym robocie?

PostNapisane: wtorek, 7 stycznia 2020, 20:48
przez kardinale
Jest o tym artykuł tutaj sami zobaczcie :) https://kamagra-bez-tabu.pl

PostNapisane: wtorek, 7 stycznia 2020, 20:48
przez Reklama