Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez makary » piątek, 24 maja 2019, 10:52

Jeżeli o wnętrza chodzi to uważam, że zawsze powinny być dopasowane do preferencji osoby która je zamawia. Nie ma co odwalać fuszerki "na jedno kopyto".
makary
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 10:29

Postprzez » piątek, 24 maja 2019, 10:52

 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Silesja » poniedziałek, 27 maja 2019, 19:18

Ja nie wyobrazam sobie mojej kuchni bez takiego dodatku jak ten biokominek https://www.wkladykominkowe.net.pl/3533 ... olysk.html Przyznajcie ze jest mega stylowy :) Ja nie moglam sobie odmowic tego zakupu - nie dosc ze grzeje wieczorami to rowniez nie jest trudny w czyszczeniu. Moj must have :D
Silesja
 
Posty: 101
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:21

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez kasiula123 » wtorek, 28 maja 2019, 13:45

Nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki, to bardzo przydatny sprzęt. Nie cierpię myć naczyń a moja zmywarka przejmuje za mnie to zadanie. Od niedawna w moim domu jest nowy sprzęt od Electrolux, wybrałam maxi flex. Ma w sumie 2 kosze i jedną sporą szufladę która mieści wszystkie sztucće, akcesoria kuchenne typu chochle, łopatki, końcówki od miksera czyli rzeczy które wiecznie fruwały gdzieś po zmywarce teraz są w jednej szufladzie.
kasiula123
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez justyna777 » piątek, 31 maja 2019, 13:22

Ciekawi mnie ta zmywarka electroluxa. Jak sobie z nią radzisz? Faktycznie tak dobrze zmywa?
justyna777
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 31 maja 2019, 13:14

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez kasiula123 » czwartek, 6 czerwca 2019, 18:48

Zmywa idealnie, nawet na krótkim 30 minutowym programie naczynia są idealnie czyste, to mój program awaryjny jak mam spotkanie rodzinne i brakuje naczyń to szybko można ogarnąc kilkanaście kompletów. Dodatkowa szuflada super nawet na większe gabaryty, nie muszę organizować miejsca w pozotałych dwóch koszach.
kasiula123
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez monisia123 » piątek, 14 czerwca 2019, 11:37

Ja sobie nie wyobrażam życia w kuchni bez dobrej kuchenki mikrofalowej! Ten sprzęt na prawdę znakomicie ułatwia życie. Kuchenki mikrofalowe odgrzeją jedzenie, podgrzeją mleczko do kawki i rozmrożą zamrożone produkty. Nie ma lepszego rozwiązania niż mikrofalówka w kuchni! Właśnie szukam nowej, bo stara ledwo chodzi tutaj https://mediaelectro.abstore.pl/kuchenk ... 47,pl.html :)
monisia123
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 czerwca 2019, 11:18

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez henryki » sobota, 22 czerwca 2019, 10:05

Dla mnie najważniejszym urządzeniem w kuchni jest zmywarka, nie wiem jak mógłbym bez niej funkcjonować, zmywanie naczyń pochłania nam strasznie dużo czasu. Czytałem też na stronie http://dom.elblag.net/artykuly/czym-sie ... ,38709.htm o parametrach zmywarek i na co zwracać uwagę, by wybrany przez nas model zmywarki służył nam wygodnie przez długi czas.
henryki
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 22 czerwca 2019, 09:57

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez oewsb » środa, 26 czerwca 2019, 03:37

.
oewsb
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 18:17

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Brelotka » środa, 31 lipca 2019, 15:00

Dokładnie :p Bez zmywarki :) Co do potraw to nie wyobrażam sobie nie przyrządzać potraw bez makaronu. Ostatnio robiłam pyszne lasagne z osem beszamelowym i makaronem lasagne arrighi ;) makaron się nie skleja i jest mega w porządku.
Brelotka
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez undi » środa, 31 lipca 2019, 19:03

zmywarka rzecz niezbędna, zaintrygował mnie ten electrolux maxiFlex, niedlugo przeprowadzamy się na swoje i ciągle szukam idealnego modelu. Musi być na pewno pojemna, a ta maxiFlex electrolux to ma az 3 kosze, czy do tego na sztucće mozna także większe rzeczy typu chochla włożyć?
undi
 

Postprzez » środa, 31 lipca 2019, 19:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AGD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość