Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez sprawdzona » poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:09

Moim największym odkryciem jest wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które wykonuje za mnie wiele czasochłonnych czynności, między innymi krojenie, miksowanie czy ugniatanie ciasta. Bardzo polecam sprawdzić Ceneo roboty kuchenne - zestawienie wielu modeli, wiarygodne opinie i korzystne promocje. Ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru ;)
sprawdzona
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:02

Postprzez » poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:09

 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Dżej89 » niedziela, 25 lutego 2018, 08:46

Ja oczywiście nie wyobrażam sobie kuchni bez odpowiednio dobrych urządzeń, garnków, ostrych noży, wszelkich przyborów które są niezbędne. Jeżeli chodzi o mnie to ja mam podobne akcesoria jakie tutaj znajdziecie https://cookandlove.pl/ są one wysokiej jakości, prozdrowotne i ładne wizualnie. Idealnie sprawdzają się w nowoczesnej kuchni. Uważam, że Ci którzy kochają gotować powinni zainwestować właśnie w tego rodzaju akcesoria.
Dżej89
 
Posty: 932
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez AnnaMarie711 » niedziela, 25 lutego 2018, 08:58

Ja to tak bardziej praktycznie podejde do tematu :D Ja swojej kuchni, czyli swojego gotowania nie wyobrażam sobie bez wielu przypraw takich jak specjalne dobrane zioła, papryki itp. U mnie w rodzinie nikt nie lubi mdłych i niedoprawionych potraw, tak samo jak i ja, więc mam spore pole do popisu. Teraz znalazłam jeszcze bardzo fajną serie przypraw z Knorra. Wybierają oni kraje słynące z upraw konkretnej przyprawy i z tych miejsc je importują. Tak więc możecie znaleźć między innymi cynamon z Wietnamu, imbir z Nigerii czy też Kminek z Polski
AnnaMarie711
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 15 kwietnia 2017, 14:42

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez krk_1906 » niedziela, 25 lutego 2018, 09:52

Oczywiście bez zmywarki. Mając większą rodzinę brak zmywarki potrafi dać się we znaki.
Świat jest pełen złych pytań i jeszcze gorszych odpowiedzi.
krk_1906
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 10 lutego 2018, 19:21

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez gastronomik » wtorek, 27 lutego 2018, 12:10

W mojej kuchni bardzo ważną rolę odgrywają pojemniki na przyprawy. Zestaw, który ostatnio kupiłam posiada prawie 20 różnych pojemniczków. Po wypełnieniu ich różnokolorowymi przyprawami doskonale prezentują się na półce, a dodatkowo mam pewność, że moim potrawom nie zabraknie aromatu! ;)
gastronomik
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 12:05

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Dominika » środa, 7 marca 2018, 18:43

Ładny obraz w kuchni http://www.fotodruk.pl/galeria/19,obrazy-do-kuchni też da trochę smaczku w kuchni :)
Dominika
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Ewakuacja » piątek, 23 marca 2018, 17:00

Nie lubię smutnych kuchni, w których są jedynie meble i sprzęt. Warto zwrócić uwagę na dobór odpowiednich dodatków, aby nadać wnętrzu klimat. Co powiesz o czymś takim http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ Dobór obrazów na ściany zależy oczywiście od gustu, a ten każdy ma inny.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Luizaa » wtorek, 10 kwietnia 2018, 11:15

Ja myślę, że nie mogłabym żyć też bez dobrej wyciskarki do soków. Przykładowo takiej jak oferuje marka Mukke. Dzięki takiemu urządzeniu w prosty i szybki sposób można zrobić naturalne oraz wysokowartościowe soki. Według mnie nie ma nic lepszego... W szczególności to świetna opcja dla osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia.
Luizaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 10 kwietnia 2018, 09:50

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Anette_23 » piątek, 27 kwietnia 2018, 13:29

Luizaa, a masz jakiś link do tych wyciskarek? Szukam wyciskarki do owoców, buraki zwłaszcza uwielbiam przerabiać na sok w ten sposób, natomiast nie jestem pewien, jaki model mam wybrać. Fajne sprzęty od Biochef widziałem na https://wyciskarki.pl/, ale nie jestem pewien, jak z opłacalnością takiej inwestycji.. Wiecie coś może?
Anette_23
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:35

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez long » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:50

Bez pięknego drewnianego stołu, który udało nam się kupić za bezcen.
long
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:17

Postprzez » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AGD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron