Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez rafon » wtorek, 26 lutego 2019, 14:07

W sumie nic mi nie przychodziło na myśl, dopóki nie pomyślałem o lecie i o tym jak przydatna okazuje się wtedy moja mała chłodziarka :D Jest to ewidentnie urządzenie, bez którego nie mógłbym się obejść w lecie.
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Postprzez » wtorek, 26 lutego 2019, 14:07

 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez crop4 » sobota, 2 marca 2019, 16:19

Hania a jak Ci się sprawdza ich okap? Bo własnie przeglądam i zaciekawiło mnie rozwiązanie Solgazu. Szczególnie ta automatyka włączania podczas gotowania w modelu 0S-60S. A tak miedzy nami to mogli by jakoś ładniej nazywać te swoje produkty, bo jakoś mi do ich fantastycznego designu nie pasuje nazwa 0S-60S. Jest za bardzo techniczna moim zdaniem.
crop4
 
Posty: 134
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 18:21

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez rafon » poniedziałek, 18 marca 2019, 08:16

Zdecydowanie bez piekarnika :D Przygotowywuje w nim chyba najwięcej posiłków. Piekę ryby, ciasta i moją ulubioną pizzę. Niestety powoli żegnam się z moim starym piekarnikiem i planuję zakup czegoś nowocześniejszego, co pozwoli mi zaoszczędzić trochę prądu. Może macie jakieś godne polecenia kuchenki gazowo-elektryczne 60 cm - akurat tyle mam miejsca w mojej kuchni.
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Magda12 » czwartek, 21 marca 2019, 15:09

Ja nie wyobrażam sobie swojej kuchni bez wielu elementów, jednak priorytetem jest ekspres do kawy :) codziennie rano muszę się obudzić moją ulubioną latte. Ostatnim moim zakupem wartym polecenia jest patelnia tytanowa 20 cm. Dzięki niej nie muszę używać tyle tłuszczu do potraw. To też jest element w mojej kuchni, bez którego nie wyobrażam sobie gotowania :)
Magda12
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 15:05

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez lejla7 » środa, 17 kwietnia 2019, 13:43

Ja mam takie cudeńko https://www.asc-pro.pl/sklep/wyposazeni ... -do-okien/ które ułatwia mi porządki domowe .Bardzo lubię go bo świetnie myje mi się okna . Jest rewelacyjny i sprawdza się świetnie . A Wy lubicie myć okna ?
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Pani Domu » piątek, 26 kwietnia 2019, 09:22

Dla mnie w kuchni bardzo istotna jest zmywarka. To urządzenie, które pozwala zaoszczędzić czas i sprawia, że gotowanie daje jeszcze większą frajdę bo nie trzeba zmywać samemu. W swoim królestwie postawiłam na zmywarki wolnostojące Smeg. Kupiłam je tutajhttps://planedo.pl/c/870/zmywarki-agd-wolnostojace.html i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Smeg jak zawsze nie zawiódł pod względem designu i jakości wykonania a sklep Planedo to super fachowa obsługa. Polecam wszystkim serdecznie!
Pani Domu
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Milenka » niedziela, 5 maja 2019, 19:33

Ja sobie nie wyobrażam kuchni bez patelni grillowej, na której można zrobić dokładnie czego ddusza sobei zapragnie - czy to usmażyć warzywa, czy mięso
Polecam osobiście te patelnie grillowe ballarini https://ballarini.pl/patelnie-grilowe/
Są niedroge i naprawdę bardzo dobrze sprawdzają się na kuchence, a jedzenie wychodzi wyśmienite. Z resztą na ich stronce znajdziecie inne produkty kuchenne takich firm jak Zwilling, Staub, BSF, czy Miyabi
Milenka
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Paula883 » czwartek, 9 maja 2019, 09:53

Według mnie kuchnia nie może funkcjonować bez dobrego jakościowo sprzętu takiego jak piekarnik, lodówka, zmywarka czy mniejszych rzeczy jak dobre garnki czy patelnia. To jest podstawa dobrego i zdrowego gotowania.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez PaniDomu102 » wtorek, 21 maja 2019, 07:25

Dla mnie obowiązkowym elementem wyposażenia domu jest okap. Właśnie urządzam mieszkanie i zastawiam się nad zakupem na Ceneo. Co myślicie o okamach Ciarko? Ktoś posiada i może podzielić się swoim zdaniem? Dużo dobrego słyszałam o tych urządzeniach w Internecie. Ciekawe czy Wy też podzielicie te opinie. Planuje zamówić je tu: https://www.ceneo.pl/Okapy/p:Ciarko.htm. :)
PaniDomu102
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez ulunia » wtorek, 21 maja 2019, 10:42

Chybaa łatwiej by mi było powiedzieć czego nie potrzebuję w kuchni.Ale najważniejsze to garki, patelnie, zastawa stołowa itp. Dlatego proponuje wam zerknąć tu https://maleomi.pl/ W zakładce kuchnia, jadalnia znajdziecie bardzo duży wybor potrzebnych rzeczy do kuchni i jadalni. Wspominam o jadalni, poniewaz mam osobno kuchnię osobno jadalnię.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Postprzez » wtorek, 21 maja 2019, 10:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AGD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron