Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza

Postprzez Jurek » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 19:29

Zastanawiam się nad zakupem dla żony oczyszczacz powietrza, wiem że o tym marzy, a w lipcu ma imieniny, więc jest okazja. Na stronie http://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/ znalazłem kilka fajnych propozycji. Przyznam się, że nie zdawałem sobie sprawy, ze takowe urządzenia produkuje również xiaomi. Do tej pory akurat tego producenta kojarzyłem tylko z telefonami i tego rodzaju urządzeniami. Nie mniej zastanawiam się nad jednym, bowiem na tej stronie są bardzo dokładnie i rzetelnie opisane tego rodzaju oczyszczacze i to różnych bardziej i mniej znanych firm, ale jako urządzenia nowe. A jak to wygląda w przypadku ich używania. na co zwracać uwagę i jak to wygląda, jeżeli chodzi o np serwis i zużycie podzespołów?
Jurek
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2016, 16:48

Postprzez » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 19:29

 

Re: Robot sprzątający

Postprzez polacz » środa, 27 czerwca 2018, 14:48

Ja mam taki w domu i najbardziej zadowolony jest mój kot, bo śledzi go przez cały dzień
polacz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 27 czerwca 2018, 14:45

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez orange12 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 17:36

Mi by się taki przydał, bo w moim mieście jest straszny smog :/
orange12
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lipca 2018, 15:06

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez KarolMa » piątek, 20 lipca 2018, 13:10

Ja sam używam oczyszczacza powietrza, bo na Śląsku jest bardzo dużo smogu i chociaż w domu chciałbym mieć możliwość oddychania czystym powietrzem. Dlatego zaopatrzyłem się w taki oczyszczacz https://loveair.pl/oczyszczacz/boneco-h680 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tego jak działa, więc jak ktoś myśli nad zakupem oczyszczacza i nie jest przekonany do tego, to polecałbym zdecydować się na zakup :)
KarolMa
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2018, 10:03

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez tatwoj12 » środa, 13 marca 2019, 15:47

Moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać. Sama mam oczyszczacz powietrza z sharpa https://goodair.pl/oczyszczacze-powietr ... -kc-d40euw Jak dla mnie działa rewelacyjnie jest bardzo pomocny nie tylko przy alergiach, ale równiez przy alergiach różnego rodzaju.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez Monica55 » czwartek, 21 marca 2019, 12:30

Ja długo nie mogłam się przekonać do tego, żeby kupić oczyszczacz powietrza. Jednak ostatnio spędziłam weekend u moim znajomych i mieli to urządzenie. Widziałam efekty i postanowiłam kupić Sharp KC-D50EUW. Działa naprawdę świetnie. A ja w końcu nie mam kataru, z którym męczyłam się miesiącami.
Monica55
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 12:25

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez domi10 » wtorek, 14 maja 2019, 10:44

W moim domu o oczyszczanie powietrza oczyszczacz powietrza Ballu Jest to jest bardzo dobry produkt pod względem jakościowym jak i ekonomicznym. Sprawdza się rewelacyjnie, dzięki niemu oddychamy świeżym powietrzem i pozbawionym alergenów i roztoczy .Powietrze jest teraz coraz gorsze wiec warto cos takiego mieć w domu. Według mnie super sprawa.
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez Paula883 » sobota, 1 czerwca 2019, 12:12

Gdy frapuje Cię ów fakt to obligatoryjnie zobacz ten artykuł. Mam nadzieję, iż znajdziesz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze informacje. Przekonaj się sam - jonizatory .
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez latawiec biały » sobota, 6 lipca 2019, 20:31

Ja prowadzę własne przedszkole i jeśli chodzi o oczyszczacz powietrza, to stosujemy go wtedy, kiedy nasz miernik jakości z https://www.oddechtozycie.pl/produkt/ze ... za-airfox/ wskazuje na złą jakość powietrza. To naprawdę przydatna rzecz! Dzięki temu dzieci zawsze ochoczo chodzą zobaczyć jakie dziś jest powietrze i potem się chwalą swoją decyzją - czy włączamy oczyszczacz czy nie :) Rosną nam mali ekolodzy!
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 13:38

Jeden z lepszych zakupów w moim życiu!
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Postprzez » czwartek, 11 lipca 2019, 13:38

 

Następna strona

Powrót do RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość