Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Forum nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone ogłoszenia i w przypadku sporów nie jest stroną

Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez Maciuszek87 » piątek, 16 lipca 2021, 12:12

Potrzebuje dobrze funkcjonującego biura nieruchomości z Wrocławia bądź okolic, które ogarnia sprawę wynajmu mieszkań. Szukam właściwie dla siebie mieszkania do wynajęcia, ale nie chce też tych licznych ofert przeglądać więc może jakieś biuro byłoby w stanie w stosunku do moich potrzeb coś tam poszukać i sensownego zaproponować? Jeśli macie jakąś taką ofertę i możecie polecić to dawajcie znać.
Maciuszek87
 
Posty: 1146
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 11:45

Postprzez » piątek, 16 lipca 2021, 12:12

 

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez Patec63 » wtorek, 27 lipca 2021, 11:30

Uważam, że na sensowną ofertę możesz liczyć z oferty biura Wro Nieruchomości (www.wronieruchomosci.pl). Kontakt bardzo dobry z Panią Anną, bardzo dobrze przygotowana oferta. Jeśli chodzi o mnie to jak będę miał sprzedawać czy znowu wynajmować mieszkanie to pewnie będę także się z nimi w tym temacie kontaktował.
Patec63
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 08:59

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez Ona_90 » czwartek, 21 października 2021, 21:54

Niestety nie jestem z Wrocławia, ale jeśli ktoś z was tutaj poszukuje lokalu do wynajęcia w Katowicach, to bardzo chętnie pozostawię namiar na najlepsze biuro, z jakim do tej pory współpracowałam, a mianowicie Metropolis https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ Jeśli potrzebujecie pomieszczenia na lokal usługowy, albo na biuro, to tamtejsi agenci na pewno znajdą coś dla was. Potrafią świetnie wsłuchiwać się w potrzeby klientów i znajdować dla nich niezwykłe okazje. Ja, polecam, bo są niesamowicie, dobrze w tym, co robią.
Ona_90
 
Posty: 155
Dołączył(a): wtorek, 22 czerwca 2021, 12:28

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez wajkom » piątek, 22 października 2021, 09:12

Ja korzystałem z pośrednictwa biura Maxon, działają na terenie całej Polski. Możesz sprawdzić oferty na ich stronie zanim zdecydujesz się na współpracę, zobacz sobie tutaj https://www.maxon.pl/.
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez donna42 » wtorek, 23 listopada 2021, 22:43

Warto jest korzystać z usług takiej firmy. Dzięki niej cała transakcja może być dużo łatwiejsza. U mnie póki co dużym problemem okazał się komornik, który zajął mi mieszkanie. Nie wiedziałam czy w takiej sytuacji mogę myśleć o sprzedaży, ale z artykułu komornik zajął mieszkanie co robić się dowiedziałam.
donna42
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 15 sierpnia 2021, 19:13

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez Dżej89 » środa, 1 grudnia 2021, 19:38

A ja właśnie też sprawdzam, które biuro nieruchomości jest godne uwagi, zaufania. Planuje sprzedać mieszkanie, ale nie mam zupełnie pojęcia od czego zacząć. Nie chce w ślepo wystawiać ogłoszenia na różnych portalach, bo zależy mi na czasie. Wydaje mi się, że dzięki takiej agencji nieruchomości szybciej będę mogła sprzedać moje mieszkanie.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez erna56 » wtorek, 25 stycznia 2022, 14:19

Zależy czego dokładnie szukasz. Ale jeśli interesują Cię apartamenty Wrocław z rynku pierwotnego to lepszą opcją jest szukanie bezpośrednio o dewelopera. Rzuć okiem tu https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne . Mają spory wybór nowych lokali mieszkalnych. W świetnych lokalizacjach, z bardzo dobrym połączeniem z centrum. Fajnie zaprojektowane, dobrze zbudowane. Także znajdziesz coś dla siebie.
erna56
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 6 listopada 2020, 18:58

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez 1980 » piątek, 9 czerwca 2023, 11:23

Może nie sam Wrocław, ale Świdnica - koleżanka ostatnio korzystała z ich usług w zakresie wynajmu mieszkania i jeżeli chodzi o nieruchomości świdnica to bardzo sobie ich chwali. Więc może to też jest rozwiązanie jakie warto wziąć pod uwagę?
1980
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:33

Re: Dobre biuro nieruchomości Wrocław

Postprzez hdc » czwartek, 3 sierpnia 2023, 14:58

Jeśli nie chcesz mieć problemów to wpłacaj alimenty regularnie i na czas, aby uniknąć konsekwencji, takich jak licytacja nieruchomości. W innym przypadku może cię dotknąć taka kwestia jak alimenty a licytacja nieruchomości a to już nie są przelewki.
hdc
 
Posty: 422
Dołączył(a): wtorek, 20 września 2022, 11:11

Postprzez » czwartek, 3 sierpnia 2023, 14:58

 


Powrót do Sprzedam / Kupię / Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość