pomysly na kurczaka

pomysly na kurczaka

Postprzez beciaa » wtorek, 6 marca 2018, 11:44

Wrzucajcie swoje pomysły na dania z kurczakiem, najchętniej takie które robi się szybko :)
beciaa
 

Postprzez » wtorek, 6 marca 2018, 11:44

 

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez coconut » środa, 18 kwietnia 2018, 18:39

Najprościej to chyba go upiec w piekarniku. Nacierasz ulubioną przyprawą, ja polecam złotego kurczaka z knorra i do piekarnika, reszta robi się sama ;)
coconut
 

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez tinka » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 10:21

Też tak myślę, można do niego zrobić jeszcze pyszną zdrową sałatkę https://www.kamis.pl/przepisy/salatki-i-surowki/salatka-szpinakowa-z-owocami-i-grillowanym-tofu , co więcej sałatka szpinakowa nie jest trudnym daniem do zrobienia, każdy sobie z nią poradzi
tinka
 

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez aczkunin » piątek, 24 sierpnia 2018, 10:55

Mozna też pokombinować z kurczakiem z piekarnika z dodatkiem przyprawy knorr do złotego kurczaka :). Przyprawa daje fajny smak mięsu, jest takie soczyste i przyjemne w smaku, wyraziste mocno.
aczkunin
 

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez jarmulin » piątek, 24 sierpnia 2018, 15:22

Musze wypróbować tej przyprawy do złotego kurczaka przy okazji grilla, powinno się fajnie skomponować. Przy okazji przetestuję bo wcześniej nie używałem tej przyprawy, dla mnie nowość.
jarmulin
 

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez kawaix » piątek, 28 września 2018, 11:41

Nugettsy, to chyba moje ulubione danie z kurczaka, do tego frytki i sos tysiąca wysp! MNIAM!
kawaix
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 11:34

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez madzialena_s » poniedziałek, 29 października 2018, 05:36

Ja kurczaka lubię w każdym wydaniu. Dodaje go do makaronu, naleśników, no i jako mięsko do obiadu. Najczęściej jednak w zwykłej panierce albo obtaczam go w płatkach kukurydzianych. Pychota.
madzialena_s
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 11:03

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez Cathy93 » środa, 21 listopada 2018, 05:02

madzialena_s napisał(a):Ja kurczaka lubię w każdym wydaniu. Dodaje go do makaronu, naleśników, no i jako mięsko do obiadu. Najczęściej jednak w zwykłej panierce albo obtaczam go w płatkach kukurydzianych. Pychota.



Może to banalne ale kurczaka w płatkach kukurydzianych wręcz uwielbiam <3 Tylko dlatego jeszcze w ogóle jem mięso :D
Badanie trichogramem? Przeczytaj o nim tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/trichogram-badanie-wlosow/
Cathy93
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 10:06

Re: pomysly na kurczaka

Postprzez littlegirl89 » środa, 2 września 2020, 09:31

Najlepiej jest go usmażyć i podawać z wcześniej usmażonymi warzywami no i do tego torebka ryżu :) sama czasem, gdy mam czas robię sos Amatriciana i mogę go szczerze polecić z winem :D
littlegirl89
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 września 2020, 09:12

Postprzez » środa, 2 września 2020, 09:31

 


Powrót do Przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość