Przekąski na imprezy

Przekąski na imprezy

Postprzez novanida » poniedziałek, 26 marca 2018, 09:14

Macie jakieś sprawdzone przepisy na imprezowe przekąski? Ja najczęściej robię gofry i daję do nich bitą śmietanę i owoce. Niedawno odkryłam, że istnieje konfitura truskawkowa z czekoladą, takie cuda produkuje Eterno i słuchajcie to jest pyszne.No i teraz do gofrów dodaję takie coś. Na słono to koreczki i sałatka gyros, wszyscy uwielbiają, nieraz jak mnie najdzie to robię też sałatkę z tuńczykiem warstwową.

A jakie są wadze przepisy? Szukacie nowych pomysłów czy macie stały zestaw przekąsek? :)
novanida
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 10:20

Postprzez » poniedziałek, 26 marca 2018, 09:14

 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez melka » niedziela, 8 lipca 2018, 13:40

Moim zdaniem taka Cukinia nadziewanahttps://www.kamis.pl/przepisy/warzywa-i-grzyby/cukinia-z-warzywnym-nadzieniem świetnie się nadaje na taką zdrową imprezową przekąskę, smakuje wyśmienicie i na pewno jest dużo lepsza niż jakieś chipsy czy rollsy
melka
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez drima » wtorek, 10 lipca 2018, 10:28

sałatki to zawsze hicior, częso robię makaronowe, do tego najlepiej sprawdza mi się makaron lubella, ma duzo fajnych kształtów które się fajnie z sałatka komponuja, wystarczy trochę warzyw, jakiś ser i prosty dressing i sałatka gotowa
drima
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez Belli34 » piątek, 13 lipca 2018, 11:39

Wszelkie tortille, bagietki z różnymi farszami, krakersy z pastami - to zawsze moje sprawdzone menu.

____

przewlekłe zanikowe zapalenie skóry
Belli34
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2018, 09:47

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez geslerowa » piątek, 7 września 2018, 08:10

Ja zwykle robię wrapy z różnymi nadzieniami na przykład z serkiem śmietankowym, szczypiorkiem i wędzonym łososiem albo suszonymi pomidorami i rukolą. Czasem robię też minizapiekanki albo zapiekam warzywa w cieście francuskim. Same są trochę mdłe, ale podaję je z sosami. Mam kolorowe kieliszki do jajek i do nich nalewam sosy, żeby każdy sobie maczał, jeśli ma ochotę
geslerowa
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez kawaix » piątek, 28 września 2018, 11:41

Ja robiłam ostatnio szybkie hot dogi! Bułki do piekarnika na parę chwil, parówki do wody, dodatki na stół i wszyscy jedzą to co lubią!
kawaix
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 11:34

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez madzialena_s » środa, 3 października 2018, 10:29

Ja ostatnio zrobiłam takie mini-tortille. Do środka dałam kurczaka, sałatę, różową cebulę, ser i sos czosnkowy. Później zawinęłam, pokroiłam na małe kawałki i na talerzyk. Mnie osobiście bardzo smakowało ;)
madzialena_s
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 11:03

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 7 stycznia 2019, 22:23

U mnie na imprezach świetnie się też sprawdzają takie rzeczy jak orzeszki i bakalie :) Zazwyczaj zastępuje nimi chipsy, które są bardzo niezdrowe i okropnie tuczą... Kiedyś ze znajomymi jedliśmy głównie słonecznik, ale ostatnimi czasy naszym must have są zdecydowanie te pestki dynii- https://ebakalland.pl/pestki-dyni.html :D Nie wiem czy kiedyś je jedliście, ale według mnie nie ma lepszej przekąski niż prażone, solone pestki dyni :D Można je też dodawać do różnych deserów czy też wypieków, ale same też świetnie smakują. No i są bardzo zdrowe :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez stonoga » czwartek, 18 kwietnia 2019, 07:11

najlepsze na imprezy są sałatki
stonoga
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez netta » piątek, 10 maja 2019, 18:58

Dokładnie, sałatki zawsze się najlepiej sprawdzają na imprezy a nie znudzą się nigdy bo jest na nie masa różnych przepisów, chociażby na tej https://www.przepisy.pl/przepisy/dania- ... -makaronem stronie. Moją ulubioną jest ta z awokado i granatem, ma bardzo ciekawy smak :)
netta
 

Postprzez » piątek, 10 maja 2019, 18:58

 

Następna strona

Powrót do Przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość