Co jest nam potrzebne w kuchni?

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez SIS » niedziela, 29 marca 2020, 09:14

Ekspres do kawy firmy Breville (kolbowy ze spieniaczem do mleka). Nie wyobrażam sobie życia bez niego od kiedy zagościł u nas w kuchni
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Postprzez » niedziela, 29 marca 2020, 09:14

 

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez Olka2 » czwartek, 30 kwietnia 2020, 01:29

U mnie podstawa to dobra zmywarka. Nie wyobrażam sobie czasów powrotu do ręcznego zmywania naczyń... Teraz dostępność do zmywarek jest bardzo dobra, podobnie z akcesoriami. Nawet tabletki do zmywarki stały się stosunkowo taniej. Np. tutaj https://arbami.pl/pk/chemia-domowa/zmywanie/zmywarki/tabletki-do-zmywarki mają fajne tabletki w bardzo dobrej cenie. Polecam serdecznie!
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez artemida » wtorek, 26 maja 2020, 14:24

Dobre składniki do gotowania :) też bardziej patrzycie na to ile wydajecie? Ja szukam oszczędności gdzie się da, często kupuję w Carrefour ich produkty marki włąsnej, dużo mają podstawowych typu mąką, mleko, olej i to z gwarancją niskiej ceny. Za olej litrowy płaciłam piątaka.
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez omlet123 » środa, 10 czerwca 2020, 12:16

artemida napisał(a):Dobre składniki do gotowania :) też bardziej patrzycie na to ile wydajecie? Ja szukam oszczędności gdzie się da, często kupuję w Carrefour ich produkty marki włąsnej, dużo mają podstawowych typu mąką, mleko, olej i to z gwarancją niskiej ceny. Za olej litrowy płaciłam piątaka.



ja polecam olej słonecznikowy ze sklepu www.olejznatury.pl Sama od lat stosuję i jestem pod wrażeniem ile me cennych właściwości. Polecam przejżeć ofertę tego sklepu, jest bardzo atrakcyjna, spory wybór właśnie olei roślinnych, każdy ma inne właściwości i leczy inne schorzenia. Warto się z nimi zapoznac
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez charlotte1991 » piątek, 20 listopada 2020, 21:26

Ja nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki! To dla mnie obowiazkowa rzecz w kuchni. Ostatnim moim odkryciem jest płyn do zmywarki z https://ludwikekologiczny.pl/ludwik-eko ... iwersalny/ Znacie go? Używacie? Jest ekologiczny i świetnie sobie radzi nawet z najbardziej brudnymi naczyniami.
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez artemida » środa, 18 sierpnia 2021, 21:07

dobrze mieć w kuchni zmywarkę, mam sprzęt Electrolux z funkcją AirDry, sama się otwiera po myciu i cyrkulacja powietrza sprawia, że wszystko się solidnie dosusza, nie ma zacieków, nawet plastiki są suche
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez erna56 » środa, 27 października 2021, 15:57

Dobre garnki i patelnie to podstawa moim zdaniem. Warto poszukać tych markowych, bo dzięki nim gotowanie jest łatwiejsze i zdrowsze. Tak jest na przykład w przypadku produktów marki Valdinox. To polska marka, która stawia nie tylko na design, ale też funkcjonalność. Jak poszukacie sobie info valdinox opinieto przekonacie się, że warto. Solidne, ich produkty można stosować na wszystkich typach kuchenek. Bardzo szeroki wybór mają.
erna56
 
Posty: 503
Dołączył(a): piątek, 6 listopada 2020, 18:58

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez ksiaze255 » środa, 27 października 2021, 16:48

Czasami fajnie jest poeksperymentować w kuchni. Ja ostatnio bardzo lubię kuchnię włoską i zastanawiam się nad wykorzystaniem rzeczy z https://smakizwloch.pl/kategoria-produktu/wina/. Tam akurat znaleźć można bardzo dobre produkty z Włoch, które nadadzą lepszy charakter naszym daniom.
ksiaze255
 
Posty: 165
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 23:23

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez Marszall » poniedziałek, 21 marca 2022, 01:13

Na pewno przydatny też będzie dobry blender, dużo nim można zrobić. U nas jest BLENDTEC Designer Blendtec Designer 625 i jak najbardziej fajnie się sprawdza. Z plusów - ma mocny silnik, który pokruszy nawet lód czy ziarna kawy, wygodny dotykowy panel sterowania i ogólnie jest solidnej jakości. Tu znajdziecie więcej informacji na jego temat: https://blendtec.com.pl/blendery/ Na bank będziecie z niego zadowoleni, to jakość pierwsza klasa.
Marszall
 
Posty: 43
Dołączył(a): wtorek, 8 marca 2022, 14:55

Re: Co jest nam potrzebne w kuchni?

Postprzez Tomasz33 » czwartek, 26 maja 2022, 10:44

Moim zdaniem w kuchni jest potrzeba zmywarka. Ja ja mam , dlatego zainteresowała mnie ta oferta tu https://www.bee.pl/11665-tabletki-i-kapsulki-do-zmywarek
Duży wybór kapsułek i tabletek do zmywarki, od różnych producentów. Ja wybrałem tabletki cytrynowe - Ludwik.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Postprzez » czwartek, 26 maja 2022, 10:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości