Ciasto/tort bez pieczenia

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez kierr » poniedziałek, 20 września 2021, 07:31

No nie wiem czy tak do końca da się zrobić tort bez pieczenia. Ale jak się nie próbuje to nic nam nie wyjdzie. Dlatego też bardzo często sprawdzam jakieś ciekawe przepisy w internecie. I tak też między innymi znalazłam takie silikonowe formy do pieczenia Jak do tej pory nie korzystałam z takich foremek, lecz skoro zrobiły się ona takie modne to może i w końcu warto z tego skorzystać.
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Postprzez » poniedziałek, 20 września 2021, 07:31

 

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez Dżej89 » wtorek, 23 listopada 2021, 10:50

Teraz są najróżniejsze przepisy, także jest z czego wybierać. Ja przykładowo jestem ogromną fanką kulinariów i pieczenia. Często kombinuję, eksperymentuje w mojej kuchni. Teraz planuję tutaj https://elhandel.pl/szpatulki-i-noze-cu ... -2_78.html zamówić sobie dodatkowe szpatulki, ponieważ mi się zużyły.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez kiwiserko » czwartek, 10 sierpnia 2023, 10:20

Istnieje wiele wspaniałych przepisów na ciasta i torty bez konieczności pieczenia. Przykładowo, możesz wypróbować deser tiramisu, sernik z galaretką owocową, czy tort czekoladowo-orzechowy z kremem mascarpone. Fantazja nie zna granic, dlatego eksperymentuj z ulubionymi smakami i składnikami, by stworzyć wyjątkowe i smakowite wypieki, które zrobią wrażenie na gościach.
Sprawdź co lubię oglądać tutaj
kiwiserko
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2023, 10:07

Postprzez » czwartek, 10 sierpnia 2023, 10:20

 

Poprzednia strona

Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron