ciasta na święta

ciasta na święta

Postprzez luska56 » czwartek, 28 listopada 2019, 10:48

jaki pieczecie ciasta na święta? Znacie shreka z kubusiem? U nas to od paru lat hit, świetnie smakuje i jest orzeźwiające. Na pewno zrobię tylko szukam pomysłu co jeszcze
luska56
 

Postprzez » czwartek, 28 listopada 2019, 10:48

 

Re: ciasta na święta

Postprzez Biiu7lk » poniedziałek, 19 lipca 2021, 21:38

Biiu7lk
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 18 lipca 2021, 20:30

Re: ciasta na święta

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 15:59

Co roku piekę i co roku obiecuję sobie, że kolejnego roku już tego robić nie będę. I rzecz jasna sytuacja powtarza się, a ja jestem zmęczona. Dlatego by w tym roku tego nie powtórzyć napomknęłam mężowi byśmy spędzili święta w górach https://www.swieta-w-gorach.pl/ . Po pierwsze wreszcie odpocznę, a po drugie może wreszcie spędzę białe święta. Mieszkając na nizinach nie widziałam na święta śniegu już pewnie z 10 lat.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: ciasta na święta

Postprzez DamianPol » wtorek, 9 listopada 2021, 11:31

No to w takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrego sklepu z szerokim wyborem ciastek, słodkości i ciast to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://e-spar.com.pl/towar/ciastka-digestive/222072 gdzie bez problemów znajdziecie co potrzebne, różnych marek i do tego w naprawdę dobrych cenach. Plusem jest oczywiście możliwość złożenia zamówienia online i dostawami na czas prosto pod drzwi.
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: ciasta na święta

Postprzez Melvina » czwartek, 11 listopada 2021, 10:07

Zawsze są wielkie przygotowania do świąt i to na pewno w każdej rodzinie. Ciasta i inne potrawy to podstawa, no ale jest i wiele innych rzeczy, o które musicie zadbać przecież. Choinka już kupiona? U nas w bloku co roku staje choinka led, jest to dużo bardziej wygodne rozwiązanie niż tradycyjna choinka a i tak wygląda super.
Melvina
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 19:11

Re: ciasta na święta

Postprzez flara » poniedziałek, 15 listopada 2021, 14:52

No ja nie umiem piec. Jedyny wypiek cukierniczy, jaki robię na święta, to pierniczki i one wychodzą całkiem dobre, reszta jest jednak niezbyt udana. Dlatego ciasta na święta zawsze zamawiam. Mam jedną sprawdzona cukiernię, w której wyroby są przepyszne i smakują domowo, jest to firma Jomag w Łodzi. Uwielbiam ich wypieki, są świeże, aromatyczne, porządnie wykonane, słodkie, ale bez przesady, pięknie się prezentują, no są idealne. Cenowo się opłacają, a warto zapłacić za tę jakość, polecam.
flara
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 08:07

Re: ciasta na święta

Postprzez dzer » niedziela, 21 listopada 2021, 19:09

Ja na święta piekę tylko makowce, bo mam przepis od mamy, który zawsze się udaje i to jedyne ciasto, którego jestem pewna. Resztę zamawiam i widzę, że nie jestem jedyna :). Ja zamówienia składam w cukierni Semifreddo https://www.semifreddo-cukiernia.pl/oferta z Warszawy. W święta mam urodziny, wiec oni pieką mój tort, który co roku jest jeszcze smaczniejszy. Uwielbia torty i umiem poznać dobry biszkopt i masę od takiej byle jakiej, u nich wszystko się zgadza. Ich wypieki są przepyszne, w dobrych cenach.
dzer
 
Posty: 131
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:45

Re: ciasta na święta

Postprzez marysiasojka » sobota, 8 stycznia 2022, 11:11

Jeśli lubicie wegańskie nowości i jesteście z Poznania to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://wegekafej.pl/ aby poznać świetną cukiernię oferującą pyszne propozycje. Zamiast cukru używają ksylitolu, syropu z agawy, syropu klonowego lub owoców , więc to kolejny powód aby odwiedzić to miejsce. Jeśli nie znalazłeś w ich ofercie swojego ulubionego smaku, to żaden kłopot, z przyjemnością opracują go dla Ciebie.
marysiasojka
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 20 stycznia 2021, 18:08

Re: ciasta na święta

Postprzez Clowser » wtorek, 1 marca 2022, 13:14

Ja od dawna nie piekę ciasta, bo za bardzo nie mam czasu, ale na szczęście wpadłam na super cukiernie, która oferuje ciasta, torty, lody, rolady etc. Pychota, na sam widok ślinka cieknie. Ceny, też są bardzo dobre, a wypieki są robione z naturalnych składników. Po prostu, są jak domowe. Dam wam namiary na tę cukiernię. Zwie się ona Ciastkarnia Luna i mieści w Poznaniu https://www.ciastkarnialuna.pl/oferta/torty Pozdrawiam.
Clowser
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2022, 20:12

Re: ciasta na święta

Postprzez marysiasojka » sobota, 9 kwietnia 2022, 12:48

Jeśli poszukujecie pysznych wegańskich wypieków do których nie użyto cukru ani glutenu to koniecznie zajrzyjcie na stronę wegekafej.pl aby poznać wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Co ważne stosują oni metodę namaczania orzechów użytych do wytwarzania ciast i tortów co powoduje neutralizację inhibitorów enzymatycznych, które blokują enzymy trawienne. Będziecie zadowoleni zarówno ze smaku jak i wykonania.
marysiasojka
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 20 stycznia 2021, 18:08

Postprzez » sobota, 9 kwietnia 2022, 12:48

 

Następna strona

Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości