Pizza

Re: Pizza

Postprzez Kisza » wtorek, 3 kwietnia 2018, 21:12

Amerykańskiej pizzy nigdy nie jadłam, jednak chyba wolę bardziej tradycyjne podanie takiego danie. Bądź co bądź ciekawą ofertą jeżeli mówimy np. o takim miejscu jak pizzeria Szczecin, wydaje mi się ta w http://www.telepizza.pl/miasto/Szczecin . Wybór dodatków jest tam duży, poza tym ceny są przystępne, a jednocześnie lokal jest czynny do późnych godzin nocnych.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » wtorek, 3 kwietnia 2018, 21:12

 

Re: Pizza

Postprzez violatta » czwartek, 12 lipca 2018, 12:29

Mnie zawsze interesowało to skąd biorą takie fajne opakowania do pizzy, znalazłam tutaj jednego producenta opakowań do pizzy http://www.htmopakowania.pl/oferta/opak ... pizzy.html i jestem w szoku, nie wiedziałam że te pudełka są tak wysokiej klasy, przy minimalnej ofercie cenowej, Zawsze myslałam że pizzerie same je produkują, całe życie żyłam w błędzie :)
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Pizza

Postprzez trufelka » czwartek, 27 września 2018, 11:51

Dobra pizza to taka robiona w domu, sama często robię bo mam w domu prawdziwych pizzomaiaków, polewacie pizzę ketchupem? U mnie obowiązkowo ketchup musi być, najlepszy kotlin z piekła rodem ,jest bardzo ostry
trufelka
 

Re: Pizza

Postprzez krolszparagow » piątek, 1 lutego 2019, 09:11

Mi bardzo przypadło do gustu menu, które w swojej ofercie mają lokale sieci pizzerii Dominium. Jestem akurat osobą, która lubi raczej próbować różnych smaków niż ciągle zamawiać ten sam, ulubiony rodzaj pizzy – cenię więc sobie jej różnorodność :). Ostatnio wpadliśmy tam razem z kumpelą podczas zakupów w Galerii Bałtyckiej (tutaj można sobie kontakt dokładnie sprawdzić, gdyby ktoś szukał porządnej pizzerii: https://www.pizzadominium.pl/lokale/gda ... a-baltycka), bo akurat nieco głodni się zrobiliśmy (wiadomo, jak shopping potrafi człowieka wymęczyć ;>) i akurat trafiliśmy na promocję, dzięki której drugą pizzę kupiliśmy tylko za 5 złotych – najedliśmy się więc porządnie, a przy tym nie zapłaciliśmy wcale tak dużo. Dokładnie tak, jak lubię ;).
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Pizza

Postprzez Nikacz » poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:38

mmm uwielbiam pickę :D Dla wszystkich, którzy planują wyjazd w góry w okolice Wisły, polecam najlepszą pizze w mieście :D Sofa Pub
Nikacz
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2019, 11:23

Re: Pizza

Postprzez artemida » wtorek, 26 maja 2020, 14:29

Na pizzy nie może zabraknąć mozzarelli :) ja kupuję z carrefour ich marki,kulka kosztuje 2 zł z hakiem, fajnie smakuje. Lubię ich produkty bo są niedrogie a bardzo dobrej jakości, 150 produktów mają teraz z gwarancją stałej ceny, w czasach gdzie wszystko drożeje to fajna sprawa
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Postprzez » wtorek, 26 maja 2020, 14:29

 


Powrót do Porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość