kurtka na wszystkie mozliwosci

kurtka na wszystkie mozliwosci

Postprzez gaskaszara » niedziela, 24 lutego 2019, 17:43

Mam potrzebę. Chce kupic sobie nową kurtke. Jestem zapalonym sportowcem, duzo biegam, chodze po gorach i uwielbiam narty. Marzy mi sie kurtka ktora nada sie do tych wszystkich czynnosci. Dysponuje kwotą do tysiąca złotych ale musi byc niesamowita, rewelacyjna, nowoczesna i praktyczna. Gdzie taka znajde?
gaskaszara

Postprzez » niedziela, 24 lutego 2019, 17:43

Re: kurtka na wszystkie mozliwosci

Postprzez ksiezniczkasisi » czwartek, 2 maja 2019, 20:08

jesli chodzi o ciuchy sportowe to jakosc i wytrzymałosc to podstawa, cos o tym wiem, zajrzy tutaj https://www.e-horyzont.pl/ona/odziez-da ... mskie.html jestem pewna ze cos odpowiedniego znajdziesz
ksiezniczkasisi

Postprzez natasza85 » sobota, 21 września 2019, 20:11

I co jak udał się zakup? Kupiłaś wymarzoną kurtkę? Może tak i teraz mi będziesz mogła pomóc? Szukam fajnego plecaka taktycznego. Musi być trwały i pojemny. Czeka mnie wyprawa życia i z doświadczenia moich kompanów wiem, że taki bagaż sprawdza się najlepiej. Nie mam zielonego pojęcia jak zabrać siędo takiego zakupu na co zwrócić uwagę bo dotychczas wyjeżdżałam z walizką na kółkach.
natasza85

Postprzez barmanka » poniedziałek, 7 października 2019, 19:32

Podobają mi się ostatnio kurtki zapinane na skos. Widziałam je w merg.pl Muszę mieć co najmniej kilka kurtek, bo ubieram się dość kolorowo i nie zawsze wszystko do siebie pasuje. Robię zakupy przez internet, więc pewnie uda się znaleźć także kurtkę na jesień i zimę.
Obrazek
barmanka

Postprzez » poniedziałek, 7 października 2019, 19:32

Powrót do Inne